Kup Nikšića
Informacije
Kup Nikšića
29. Sep 2019.
28. Sep 2019. @ 19:00h (krajnji rok za prijavu)
Sportski centar Nikšić
Niksic , Crna Gora
Karate klub Onogost, Karate savez Crne Gore
Kotizacija: pojedinačno 12 EUR, ekipno 15 EUR
PROPOZICIJE
NAGRADE
medalje i diplome za prva tri mjesta / dva treća mjesta
Pehar za najuspješnija tri kluba u generalnom plasmanu
SATNICA
8.30 - 9.30 prijava ekipa
9.45-10.00 početak takmičenja
KATE:
Takmičari I nivoa 2006-2012 i mladji rade učenicke kate (mogu ponavljati katu);
Takmičari II nivoa 2006-2012 rade učeničke kate (mogu ponavljati katu u svakom drugom krugu);
Takmičari II nivoa 2006-2012 rade kate po izboru (mogu ponavljati katu u svakom drugom krugu);
Kadeti, juniori - WKF pravila
Kate ekipno - Bunkai se ne radi
BORBE:
Borba traje 1 min za 2010-2006;
Kadeti Juniori - WKF pravila;
Ekipa u borbama sadrži 3+1 takmičara;
ZAŠTITNA OPREMA:
Svi takmičari su u obavezi nositi propisanu zaštitnu opremu
Svaki takmičar nastupa na sopstvenu odgovornost
Organizator ne snosi odgovornost u slučaju povreda
Treneri su u obavezi da na tatamiju budu u sportkoj opremi.
Kate
Kate | Juniori (16-18) | M | Aps. kat.
Kate | Juniori (16-18) | M | Aps. kat. | Ekipno
Kate | Kadeti 14 -16 | M | Aps. kat.
Kate | Kadeti 14 -16 | M | Aps. kat. | Ekipno
Kate | 2006 - 1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas
Kate | 2006 - 2.NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas
Kate | 2006 - 3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Kate | 2006/2007 | M | Aps. kat. | Ekipno
Kate | 2007 - 1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas
Kate | 2007 - 2.NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas
Kate | 2007 - 3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Kate | 2008 - 1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas
Kate | 2008 - 2.NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas
Kate | 2008 - 3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Kate | 2008/2009 | M | Aps. kat. | Ekipno
Kate | 2009 - 1.NIVO | M | -Bijeli pojas
Kate | 2009 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas
Kate | 2009 - 3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Kate | 2010 - 1.NIVO | M | -Bijeli pojas
Kate | 2010 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas
Kate | 2010 - 3.NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas
Kate | 2010/2011 | M | Aps. kat. | Ekipno
Kate | 2011 - 1.nivo | M | -Bijeli pojas
Kate | 2011 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas
Kate | 2011 - 3.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas
Kate | 2012 - 1.NIVO | M | -Bijeli pojas
Kate | 2012 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas
Kate | 2012 - 3.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas
Kate | Juniori (16-18) | Ž | Aps. kat.
Kate | Juniori (16-18) | Ž | Aps. kat. | Ekipno
Kate | Kadeti 14 -16 | Ž | Aps. kat.
Kate | Kadeti 14 -16 | Ž | Aps. kat. | Ekipno
Kate | 2006 - 1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas
Kate | 2006 - 2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas
Kate | 2006 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Kate | 2006/2007 | Ž | Aps. kat. | Ekipno
Kate | 2007 - 1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas
Kate | 2007 - 2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas
Kate | 2007 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Kate | 2008 - 1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas
Kate | 2008 - 2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas
Kate | 2008 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Kate | 2008/2009 | Ž | Aps. kat. | Ekipno
Kate | 2009 - 1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas
Kate | 2009 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas
Kate | 2009 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Kate | 2010 - 1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas
Kate | 2010 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas
Kate | 2010 - 3.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas
Kate | 2010/2011 | Ž | Aps. kat. | Ekipno
Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | -Bijeli pojas
Kate | 2011 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas
Kate | 2011 - 3.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas
Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas
Kate | 2012 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas
Kate | 2012 - 3.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas
Kumite
Kumite | Juniori (16-18) | M | Ekipno
Kumite | Juniori (16-18) | M | -55 kg
Kumite | Juniori (16-18) | M | -61 kg
Kumite | Juniori (16-18) | M | -68 kg
Kumite | Juniori (16-18) | M | -76 kg
Kumite | Juniori (16-18) | M | +76 kg
Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -52 kg
Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -57 kg
Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -63 kg
Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -70 kg
Kumite | Kadeti 14 -16 | M | +70 kg
Kumite | Kadeti 14 -16 | M | Ekipno
Kumite | 2006 | M | -45 kg
Kumite | 2006 | M | -50 kg
Kumite | 2006 | M | -55 kg
Kumite | 2006 | M | -60 kg
Kumite | 2006 | M | +60 kg
Kumite | 2006/2007 | M | Ekipno
Kumite | 2007 | M | -40 kg
Kumite | 2007 | M | -45 kg
Kumite | 2007 | M | -50 kg
Kumite | 2007 | M | -55 kg
Kumite | 2007 | M | +55 kg
Kumite | 2008 | M | -35 kg
Kumite | 2008 | M | -40 kg
Kumite | 2008 | M | -45 kg
Kumite | 2008 | M | -50 kg
Kumite | 2008 | M | +50 kg
Kumite | 2008/2009 | M | Ekipno
Kumite | 2009 | M | -30 kg
Kumite | 2009 | M | -35 kg
Kumite | 2009 | M | -40 kg
Kumite | 2009 | M | -45 kg
Kumite | 2009 | M | +45 kg
Kumite | 2010 i mladji | M | -26 kg
Kumite | 2010 i mladji | M | -30 kg
Kumite | 2010 i mladji | M | -34 kg
Kumite | 2010 i mladji | M | -38 kg
Kumite | 2010 i mladji | M | +38 kg
Kumite | Juniori (16-18) | Ž | Ekipno
Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -48 kg
Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -53 kg
Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -59 kg
Kumite | Juniori (16-18) | Ž | +59 kg
Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -47 kg
Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -54 kg
Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | +54 kg
Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | Ekipno
Kumite | 2006 | Ž | -47 kg
Kumite | 2006 | Ž | -54 kg
Kumite | 2006 | Ž | +54 kg
Kumite | 2006/2007 | Ž | Ekipno
Kumite | 2007 | Ž | -42 kg
Kumite | 2007 | Ž | -47 kg
Kumite | 2007 | Ž | +47 kg
Kumite | 2008 | Ž | +42 kg
Kumite | 2008 | Ž | -42 kg
Kumite | 2008 | Ž | -37 kg
Kumite | 2008/2009 | Ž | Ekipno
Kumite | 2009 | Ž | -35 kg
Kumite | 2009 | Ž | -40 kg
Kumite | 2009 | Ž | +40 kg
Kumite | 2010 i mladji | Ž | -26 kg
Kumite | 2010 i mladji | Ž | -32 kg
Kumite | 2010 i mladji | Ž | +32 kg
Kontakt osobe
Veljko Brnovic
karatesavezcg@gmail.com
067514787
Fatić Dragoljub
karatesavezcg@gmail.com
+38267338 883
Hoteli
Bilten
Kotizacija
Pojedinačno: 12 €
Ekipno: 15 €
Generalni poredak
Klub | Zlatne | Srebrne | Bronzane |
---|---|---|---|
Karate klub "Iskra" | 15 | 6 | 7 |
Gorstak | 9 | 10 | 6 |
Karate klub "RIS" | 9 | 5 | 5 |
Karate Klub Bijela | 9 | 2 | 3 |
Karate Club Rei | 6 | 4 | 1 |
KK POTOCI | 6 | 3 | 4 |
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" | 6 | 3 | 0 |
Karate klub Bar | 5 | 4 | 5 |
Karate Klub BUDVA | 5 | 3 | 3 |
Onogost | 4 | 9 | 8 |
KARATE KLUB POSITIVE | 4 | 2 | 3 |
Karate Klub Fokus Niksic | 4 | 1 | 3 |
Karate klub Borac | 4 | 0 | 2 |
Karate klub Kondor | 3 | 1 | 0 |
Karate club Champion-Ulcinj | 2 | 2 | 2 |
Karate Klub "Stari Grad" Budva | 2 | 0 | 0 |
VUKOVI | 1 | 4 | 1 |
Karate klub Sampion Niksic | 1 | 2 | 4 |
Pljevlja 2016 | 1 | 2 | 3 |
Karate klub Jedinstvo | 1 | 2 | 2 |
Karate Klub "Podgorica" | 1 | 2 | 1 |
Karate klub Buducnost | 1 | 1 | 11 |
Karate klub SEIKEN | 1 | 1 | 2 |
Клуб Борилачких Спортова требиње | 1 | 0 | 3 |
Karate klub "Albulena" Ulcinj | 1 | 0 | 1 |
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav | 0 | 1 | 0 |
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić | 0 | 0 | 2 |
Kate - Pojedinačno
Kate | 2011 - 3.nivo | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000006 Miljana Džaković | Pljevlja 2016 |
2. | MNE001921 Nevena Erakovic | Karate klub Buducnost |
3. | MNE001618 Nina Đurović | KK POTOCI |
Kate | Kadeti 14 -16 | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001120 Mila Marković | Karate Klub BUDVA |
2. | MNE001132 Teodora Marković | Karate Klub BUDVA |
3. | WKF002029 Krstina Jovanović | Karate klub Borac |
Kate | 2011 - 1.nivo | M | -Bijeli pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001460 Lazar Žerajić | KARATE KLUB POSITIVE |
2. | MNE001652 Dario Šćekić | Karate klub Bar |
3. | MNE003049 Luka Djuric | Gorstak |
3. | MNE003048 Djordje Grujic | Gorstak |
Kate | 2011 - 2.nivo | M | Žuti pojas-Oranž pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000310 Mihail Ćirković | KARATE KLUB POSITIVE |
2. | MNE001460 Lazar Žerajić | KARATE KLUB POSITIVE |
3. | MNE001849 Hristijan Zaov | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE001733 Vasilije Pejović | Pljevlja 2016 |
Kate | 2011 - 3.nivo | M | Zeleni pojas-Plavi pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000310 Mihail Ćirković | KARATE KLUB POSITIVE |
2. | MNE000007 Miljan Džaković | Pljevlja 2016 |
3. | MNE000983 Vukan Kanura | Karate klub Buducnost |
3. | MNE001689 stevan Markovic | Karate klub Buducnost |
Kate | 2011 - 1.nivo | Ž | -Bijeli pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE003036 Maša Čelebić | Karate klub Bar |
2. | MNE001708 Aleksandra Ćetković | Karate Klub "Podgorica" |
Kate | 2011 - 2.nivo | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001113 Jovana Kuljanin | Karate Klub BUDVA |
2. | MNE000322 Matea Leovac | KK POTOCI |
3. | MNE001674 Djurdja Todorovic | Karate klub Buducnost |
Kate | 2012 - 1.NIVO | M | -Bijeli pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000316 Dušan Božović | KARATE KLUB POSITIVE |
2. | MNE001724 Rodoljub Timotijević | KARATE KLUB POSITIVE |
3. | MNE003029 Mateja Milić | Karate klub Bar |
3. | MNE002514 Ajlan Durović | Karate klub Bar |
Kate | Kadeti 14 -16 | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002783 Miloš Purić | Karate klub Borac |
2. | MNE001123 Lazar Sekulić | Karate Klub BUDVA |
3. | MNE000303 Feliks Koba | KARATE KLUB POSITIVE |
Kate | Juniori (16-18) | M | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001125 Andrej Bubanja | Karate Klub BUDVA |
Kate | Juniori (16-18) | Ž | Aps. kat.
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002065 Milica Polužić | Karate klub Borac |
2. | MNE001129 Aleksandra Rajović | Karate Klub BUDVA |
3. | WKF002986 LANA IVKOVIĆ | Клуб Борилачких Спортова требиње |
Kate | 2009 - 1.NIVO | M | -Bijeli pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE003034 Nasih Murati | Karate klub Bar |
2. | MNE003028 Anel Kaplani | Karate klub Bar |
3. | MNE000434 Miloš Vukčević | Karate Klub "Podgorica" |
3. | MNE003024 NEMANJA RATKNIĆ | Karate Klub Bijela |
Kate | 2009 - 3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001928 Vukasin Gogic | Karate klub Buducnost |
2. | MNE000896 Edon Emsha | Karate Club Rei |
3. | MNE001167 Adin Ličina | Karate klub Jedinstvo |
Kate | 2009 - 1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE003030 Elena Dacić | Karate klub Bar |
2. | MNE000298 Nikolina Janjušević | Karate Klub "Podgorica" |
3. | MNE003031 Natalija Kićović | Karate klub Bar |
Kate | 2009 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000066 Lena Lončar | KK POTOCI |
2. | MNE001152 Marijana Marković | Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav |
Kate | 2009 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001135 Una Vučićević | Karate Klub BUDVA |
2. | MNE000971 Adela Haxhicanović | Karate Club Rei |
Kate | 2012 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000316 Dušan Božović | KARATE KLUB POSITIVE |
2. | MNE001882 Šuša Aleksandar | Karate klub Jedinstvo |
3. | MNE003023 ALEKSA RIHA | Karate Klub Bijela |
Kate | 2008 - 2.NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000973 Armin Gurzaković | Karate Club Rei |
2. | WKF003056 Balsa Stajovic | VUKOVI |
Kate | 2008 - 1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001693 Vuk Janketic | Karate klub Buducnost |
2. | WKF003056 Balsa Stajovic | VUKOVI |
3. | MNE000843 Vukota Marsenic | Karate klub Buducnost |
3. | MNE001461 Enrike Churin | KARATE KLUB POSITIVE |
Kate | 2008 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000852 Mia Ramovic | Karate klub Buducnost |
2. | MNE000134 Katarina Vlahović | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE000127 Tamara Klisić | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE000108 Viktorija Raičević | Karate klub "Iskra" |
Kate | 2012 - 3.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Plavi pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001168 Zerina Ličina | Karate klub Jedinstvo |
2. | MNE000885 Misa Bajceta | Karate klub Buducnost |
Kate | 2012 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001646 Alina Bracić | Karate klub Bar |
2. | MNE001676 Hana Micunovic | Karate klub Buducnost |
3. | MNE001673 Djikanovic Lana | Karate klub Buducnost |
3. | MNE001675 Hana Bogdanovic | Karate klub Buducnost |
Kate | 2008 - 1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000891 Elda Kurtović | Karate Club Rei |
2. | MNE001734 Anita Kovačević | Pljevlja 2016 |
Kate | 2009 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001833 Danijel Jemiljanovic | Karate club Champion-Ulcinj |
2. | MNE001612 FILIP JOVIĆ | KK POTOCI |
Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001936 Lana Prelević | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE001940 Staša Petranović | Karate klub Bar |
3. | MNE001688 Sofia Popovic | Karate klub Buducnost |
3. | MNE003046 Katarina Vujisic | Gorstak |
Kate | 2008 - 2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000891 Elda Kurtović | Karate Club Rei |
2. | MNE000908 Ksenija Irić | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE002515 Anja Bujković | Karate klub Bar |
3. | MNE000865 Masa Jovicevic | Karate klub Buducnost |
Kate | 2007 - 2.NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000973 Armin Gurzaković | Karate Club Rei |
Kate | 2007 - 1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000973 Armin Gurzaković | Karate Club Rei |
2. | MNE001839 Salih Durakovic | Karate club Champion-Ulcinj |
Kate | 2012 - 3.NIVO | M | Zeleni pojas-Plavi pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE002202 Mark Ciganok | Karate Klub BUDVA |
2. | MNE001672 Andrija Mirkovic | Karate klub Buducnost |
3. | MNE001684 Milos Prentic | Karate klub Buducnost |
Kate | 2007 - 1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000321 Darja Logvinova | KARATE KLUB POSITIVE |
2. | MNE001650 Dajana Šćekić | Karate klub Bar |
3. | MNE003051 Adelisa Murić | Karate klub Bar |
Kate | 2006 - 1.NIVO | Ž | Bijeli pojas-Žuti pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000124 Ena Rondić | Karate klub "Iskra" |
Kate | 2007 - 2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001147 Elma Basic | Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav |
2. | MNE001145 Lina Radoncic | Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav |
Kate | 2007 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002030 Sava Jovanović | Karate klub Borac |
2. | MNE000863 Lana Tatar | Karate klub Buducnost |
3. | MNE001126 Sandra Racanović | Karate Klub BUDVA |
Kate | 2010 - 1.NIVO | M | -Bijeli pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001886 Matija Lakovic | Karate Klub "Podgorica" |
2. | MNE000868 Lazar Lazovic | Karate klub Buducnost |
3. | MNE001769 Danijel Cvijovic | Karate klub "RIS" |
Kate | 2006 - 2.NIVO | Ž | Oranž pojas-Zeleni pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001721 Violeta Petroćenko | KARATE KLUB POSITIVE |
2. | MNE000124 Ena Rondić | Karate klub "Iskra" |
Kate | 2006 - 3.NIVO | Ž | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF002024 Kristina Vujić | Karate klub Borac |
2. | MNE001721 Violeta Petroćenko | KARATE KLUB POSITIVE |
3. | MNE000037 Elena Vemić | KK POTOCI |
Kate | 2006 - 1.NIVO | M | Bijeli pojas-Žuti pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000450 Almir Perović | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
Kate | 2006 - 3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000029 Marko Đačić | KK POTOCI |
2. | MNE001154 MIlan Bojović | Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav |
Kate | 2010 - 2.NIVO | M | Žuti pojas-Oranž pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000347 Miloš Vujinović | Karate Klub Bijela |
2. | MNE000361 Petar Riha | Karate Klub Bijela |
3. | MNE001680 Lazar Djikanovic | Karate klub Buducnost |
Kate | 2006 - 2.NIVO | M | Oranž pojas-Zeleni pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000029 Marko Đačić | KK POTOCI |
Kate | 2010 - 2.NIVO | Ž | Žuti pojas-Oranž pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000279 Neda Beljkaš | KK POTOCI |
2. | MNE000842 Elena Lakic | Karate klub Buducnost |
3. | MNE000072 Sanja Ristanović | KK POTOCI |
3. | MNE001691 Tijana Vujisic | Karate klub Buducnost |
Kate | 2010 - 3.NIVO | Ž | Zeleni pojas-Braon pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000279 Neda Beljkaš | KK POTOCI |
2. | MNE000072 Sanja Ristanović | KK POTOCI |
3. | MNE001918 Anastasija Scepovic | Karate klub Buducnost |
Kate | 2010 - 1.NIVO | Ž | -Bijeli pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001764 Ina Ramovic | Karate klub Buducnost |
2. | MNE000872 Sofija Radosevic | Karate klub Buducnost |
3. | MNE001458 Sofija Kuljača | KARATE KLUB POSITIVE |
Kate | 2008 - 3.NIVO | M | Plavi pojas-Crni pojas 1.DAN
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000751 Saša Petrić | Karate Klub "Stari Grad" Budva |
2. | MNE000106 Aleksa Vujošević | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE001166 Marko Šebek | Karate klub Jedinstvo |
3. | WKF002028 Aleksa Radojičić | Karate klub Borac |
Kate | 2010 - 3.NIVO | M | Zeleni pojas-Braon pojas
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000757 Uroš Stevović | Karate Klub "Stari Grad" Budva |
2. | MNE000606 Sergej Raičević | KARATE KLUB POSITIVE |
3. | MNE000867 Petar Vojinovic | Karate klub Buducnost |
3. | MNE001142 Dimitrije Kaludjerović | Karate Klub BUDVA |
Kate - Ekipno
Kate | 2006/2007 | Ž | Aps. kat. | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate klub "Iskra" |
MNE000108
Viktorija Raičević
MNE000134 Katarina Vlahović MNE000127 Tamara Klisić |
Kate | 2006/2007 | M | Aps. kat. | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
MNE000450
Almir Perović
MNE000514 Arian Bejta MNE000517 Simon Simonović |
Kate | 2010/2011 | M | Aps. kat. | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate Klub Bijela |
MNE000347
Miloš Vujinović
MNE000358 Vuk Vuković MNE000361 Petar Riha |
2. | Pljevlja 2016 |
MNE001733
Vasilije Pejović
MNE001735 Djordjije Ćosović MNE001741 Vasilije Cvijović |
3. | Karate Klub BUDVA |
MNE001142
Dimitrije Kaludjerović
MNE001143 Nikola Karadzic MNE002197 Branko Martinović |
Kate | 2008/2009 | M | Aps. kat. | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate Club Rei |
MNE000896
Edon Emsha
MNE000897 Mustafa Adzemović MNE000973 Armin Gurzaković |
Kate | 2008/2009 | Ž | Aps. kat. | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate klub "Iskra" |
MNE000108
Viktorija Raičević
MNE000134 Katarina Vlahović MNE000127 Tamara Klisić |
Kate | Kadeti 14 -16 | M | Aps. kat. | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate klub "Albulena" Ulcinj |
MNE000673
Art Ujkashi
MNE000674 Refik Molabećirović MNE000675 Veton Ismailaga |
Kate | Juniori (16-18) | Ž | Aps. kat. | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate Klub BUDVA |
MNE001119
Helena Pejović
MNE001129 Aleksandra Rajović MNE001133 Sanja Racanović |
Kate | Kadeti 14 -16 | Ž | Aps. kat. | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate Klub BUDVA |
MNE001120
Mila Marković
MNE001121 Anja Varagić MNE001132 Teodora Marković |
Kate | 2010/2011 | Ž | Aps. kat. | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Onogost |
MNE000666
Lenka Njinjić
MNE001627 Helena Backović MNE002987 ASJA DELIĆ |
Kumite - Pojedinačno
Kumite | 2010 i mladji | M | -26 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE003052 Arijan Aljošević | Karate klub Bar |
Kumite | 2008 | M | -35 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001706 LAZAR GARDAŠEVIĆ | Karate Klub Bijela |
2. | MNE000789 Balsa Danilovic | Gorstak |
3. | MNE000880 Branko Lazović | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE000742 Luka Bogojević | Karate klub SEIKEN |
Kumite | 2010 i mladji | M | -30 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001105 Lazar Grujic | Gorstak |
2. | MNE000389 Aleksa Đuranović | Karate klub Bar |
3. | MNE000146 Davud Arifaj | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE001014 Filip Radusinovic | Karate klub Sampion Niksic |
Kumite | 2008 | M | -40 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000334 Filip Šoškić | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE000552 Borjan Šućur | Onogost |
3. | MNE001015 Tomas Draskovic | Karate klub Sampion Niksic |
Kumite | 2008 | M | -45 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000353 Nenad Đuričić | Karate Klub Bijela |
2. | MNE001166 Marko Šebek | Karate klub Jedinstvo |
3. | MNE000141 Anes Arifaj | Karate klub "Iskra" |
Kumite | 2008 | M | -50 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000133 Stefan Miljanić | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE001409 Maksim Jovovic | Karate klub "Iskra" |
Kumite | 2008 | M | +50 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000092 Matija Laketić | Karate klub "RIS" |
2. | MNE000998 Stefan Vujisic | Gorstak |
Kumite | 2008 | Ž | -42 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000793 Hanna Vlahovic | Gorstak |
2. | MNE001632 Radmila Vujačić | Onogost |
Kumite | 2008 | Ž | +42 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000787 Elena Vlahović | Onogost |
2. | MNE000914 Viktorija Vukadinović | Karate klub "Iskra" |
Kumite | 2008 | Ž | -37 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001018 Anastasija Vukotic | Karate klub Sampion Niksic |
2. | MNE001629 Milica Samardžić | Onogost |
3. | MNE000891 Elda Kurtović | Karate Club Rei |
Kumite | 2010 i mladji | M | -34 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000269 Vasilije Laketić | Karate klub "RIS" |
2. | MNE001000 Lazar Rakocevic | Gorstak |
3. | MNE000361 Petar Riha | Karate Klub Bijela |
3. | MNE001861 Vuk Dragasevic | Karate klub "RIS" |
Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | +54 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001395 Sara Abramović | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE000247 Jelena Kotlaja | Karate klub "RIS" |
3. | MNE000154 Leona Markic | Karate club Champion-Ulcinj |
3. | MNE000015 Iva Ljiljanić | Pljevlja 2016 |
Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -52 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001005 Bozidar Jeknic | Gorstak |
2. | MNE001002 Dusan Todorovic | Gorstak |
3. | MNE000673 Art Ujkashi | Karate klub "Albulena" Ulcinj |
3. | MNE000995 Andrija Ivanovic | Gorstak |
Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -63 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000982 Aldin Bulić | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
Kumite | Kadeti 14 -16 | M | +70 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000572 Lazar Potpara | Karate Klub Fokus Niksic |
Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -57 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001083 LAZAR MADŽAROVIĆ | Karate klub Kondor |
2. | WKF003058 Stefan Nikcevic | VUKOVI |
3. | MNE000346 Becir Asanovic | Karate club Champion-Ulcinj |
Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -54 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001395 Sara Abramović | Karate klub "Iskra" |
Kumite | Kadeti 14 -16 | M | -70 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000017 Nemanja Simovič | Karate klub "Iskra" |
Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | -47 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000788 Andjela Ivanovic | Gorstak |
2. | MNE000160 Fahreta Elezovic | Karate club Champion-Ulcinj |
3. | MNE000571 Nađa Tomanović | Karate Klub Fokus Niksic |
Kumite | 2010 i mladji | M | +38 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000519 Aleks Simonović | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
2. | MNE001007 Nemanja Bulajic | Karate klub Sampion Niksic |
3. | MNE001219 Ivan Dijanić | Karate klub "Iskra" |
Kumite | 2010 i mladji | M | -38 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000362 Vuk Cimbaljević | Karate Klub Bijela |
2. | MNE001010 Vuk Radusinovic | Karate klub Sampion Niksic |
3. | MNE000263 Viktor Dakić | Karate klub "RIS" |
3. | MNE001009 Petar Mrvaljevic | Karate klub Sampion Niksic |
Kumite | 2010 i mladji | Ž | +32 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000267 Dina Katana | Karate klub "RIS" |
Kumite | 2010 i mladji | Ž | -32 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000255 Darija Savić | Karate klub "RIS" |
2. | MNE000971 Adela Haxhicanović | Karate Club Rei |
3. | MNE000796 Jovana Cetkovic | Gorstak |
Kumite | 2006 | Ž | +54 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000120 Nikolina Djurović | Karate klub "Iskra" |
Kumite | 2007 | Ž | -47 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001636 Anastasija Ražnjatović | Onogost |
Kumite | 2007 | Ž | -42 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000013 Jovana Ljiljanić | Pljevlja 2016 |
Kumite | 2006 | M | -55 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000495 Jovan Bogdanović | Karate Klub Bijela |
Kumite | 2007 | M | -55 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001043 Matija Ivanović | Karate Klub Fokus Niksic |
Kumite | 2009 | Ž | -35 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001029 Katarina Djukic | Gorstak |
2. | MNE001012 Jovana Vujisic | Gorstak |
3. | MNE000386 Vasilisa Vukanović | Karate klub Bar |
Kumite | 2009 | Ž | +40 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000003 Maša Ćosović | Pljevlja 2016 |
2. | MNE000258 Elena Martinović | Karate klub "RIS" |
Kumite | 2009 | Ž | -40 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE003053 Mina Kuzman | Onogost |
2. | MNE000630 Sofija Vučković | Onogost |
Kumite | 2009 | M | -45 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ | Karate klub Kondor |
2. | MNE000896 Edon Emsha | Karate Club Rei |
3. | MNE001858 Aleksandar Boskovic | Karate klub "RIS" |
3. | MNE000035 Nemanja Dragović | Karate klub "Iskra" |
Kumite | 2009 | M | -30 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000905 Marko Laković | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE000792 Lazar Perisic | Gorstak |
3. | MNE001625 Aleksandar Vujačić | Onogost |
3. | MNE000659 David Vulanović | Onogost |
Kumite | 2009 | M | -35 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001706 LAZAR GARDAŠEVIĆ | Karate Klub Bijela |
2. | MNE000791 Ratko Grujic | Gorstak |
3. | MNE001630 Nikola Marojević | Onogost |
3. | WKF003055 Vuk Skataric | VUKOVI |
Kumite | 2009 | M | -40 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ | Karate klub Kondor |
2. | MNE000362 Vuk Cimbaljević | Karate Klub Bijela |
3. | MNE000672 Balša Nedić | Karate Klub Fokus Niksic |
Kumite | 2009 | M | +45 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000264 Lazar Gospić | Karate klub "RIS" |
2. | MNE001219 Ivan Dijanić | Karate klub "Iskra" |
3. | WKF001263 NIKOLA KOPRIVICA | Клуб Борилачких Спортова требиње |
Kumite | 2010 i mladji | Ž | -26 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000666 Lenka Njinjić | Onogost |
2. | MNE002987 ASJA DELIĆ | Onogost |
3. | MNE001019 Katarina Vukotic | Karate klub Sampion Niksic |
Kumite | Juniori (16-18) | Ž | +59 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000100 Jovana Strujić | Karate klub "RIS" |
2. | MNE000505 Jelana Mijušković | Onogost |
Kumite | 2006 | M | +60 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000879 Nemanja Dragaš | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE000517 Simon Simonović | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
Kumite | 2006 | M | -45 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000001 Balša Vojinović | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE000370 Petar Radovanović | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE002988 Drago Delić | Onogost |
Kumite | Juniori (16-18) | M | -68 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000578 Lazar Kosović | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
2. | MNE000979 Dalibor Španjević | Onogost |
3. | MNE000271 Stefan Bajić | Karate klub "RIS" |
Kumite | 2006 | M | -50 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000876 Ognjen Đukanović | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE000913 Vasilije Irić | Karate klub "Iskra" |
Kumite | 2006 | M | -60 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001779 Damjan Lukovac | Karate klub SEIKEN |
2. | MNE000450 Almir Perović | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
Kumite | Juniori (16-18) | M | +76 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE001031 Nikola Bulatovic | Gorstak |
2. | MNE000492 Igor Mijušković | Onogost |
3. | MNE000602 Ratko Nenezić | Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić |
3. | WKF001273 MARKO TRKLJA | Клуб Борилачких Спортова требиње |
Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -53 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000554 Jovana Mijušković | Onogost |
Kumite | 2007 | M | -45 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000353 Nenad Đuričić | Karate Klub Bijela |
2. | WKF003061 Jovan Pejovic | VUKOVI |
3. | MNE000594 Milan Zajović | Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić |
Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -59 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000878 Teodora Bubanja | Karate klub "Iskra" |
Kumite | Juniori (16-18) | M | -76 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000668 Dražen Đorojević | Karate Klub Fokus Niksic |
2. | MNE000472 Albert Rudović | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
3. | MNE000238 Kristijan Božić | Onogost |
Kumite | Juniori (16-18) | M | -55 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000993 Milisav Bulatovic | Gorstak |
Kumite | Juniori (16-18) | M | -61 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000496 Nemanja Mikulić | Karate Klub Bijela |
2. | MNE000577 Matija Bojić | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
3. | MNE001150 Matija Tanović | Onogost |
Kumite | 2007 | M | -40 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000112 Balić Alan | Karate klub "Iskra" |
2. | MNE000789 Balsa Danilovic | Gorstak |
3. | MNE000491 Balša Stevović | Onogost |
3. | MNE001799 Stefan Gavran | Karate klub SEIKEN |
Kumite | 2007 | M | +55 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000517 Simon Simonović | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
2. | MNE001233 Danilo Vujisic | Gorstak |
3. | MNE000551 Martin Jaramaz | Onogost |
Kumite | 2007 | Ž | +47 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000248 Jovana Kotlaja | Karate klub "RIS" |
2. | MNE000002 Anja Ćosović | Pljevlja 2016 |
3. | MNE000014 Jana Ljiljanić | Pljevlja 2016 |
3. | MNE001001 Viktorija Scepanovic | Gorstak |
Kumite | 2007 | M | -50 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF003054 Lazar Djurcevic | VUKOVI |
2. | MNE001076 ALIMPIJE ĐURETIĆ | Karate klub Kondor |
3. | MNE000588 Filip Bojić | Karate Klub Fokus Niksic |
Kumite | 2006 | Ž | -54 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | WKF001264 ANASTASIJA KOPRIVICA | Клуб Борилачких Спортова требиње |
2. | MNE000120 Nikolina Djurović | Karate klub "Iskra" |
3. | MNE000046 Valentina Drobnjak | KK POTOCI |
Kumite | 2006 | Ž | -47 kg
Mjesto | Takmičar | Klub |
---|---|---|
1. | MNE000102 Lara Mazalica | Karate klub "RIS" |
2. | MNE000239 Fatima Talić | Karate klub "RIS" |
3. | MNE000548 Sofija Dedijer | Onogost |
Kumite - Ekipno
Kumite | Kadeti 14 -16 | Ž | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate club Champion-Ulcinj |
MNE000154
Leona Markic
MNE000160 Fahreta Elezovic MNE001414 linda Molabeciri |
Kumite | 2006/2007 | Ž | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate klub "RIS" |
MNE000239
Fatima Talić
MNE000248 Jovana Kotlaja MNE000102 Lara Mazalica |
Kumite | Kadeti 14 -16 | M | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Gorstak |
MNE000995
Andrija Ivanovic
MNE001002 Dusan Todorovic MNE001005 Bozidar Jeknic |
Kumite | 2008/2009 | Ž | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Gorstak |
MNE000793
Hanna Vlahovic
MNE001012 Jovana Vujisic MNE001029 Katarina Djukic |
2. | Onogost |
MNE000630
Sofija Vučković
MNE000787 Elena Vlahović MNE001632 Radmila Vujačić |
Kumite | 2006/2007 | M | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate klub "Iskra" |
MNE000001
Balša Vojinović
MNE000020 Tadija Keljanovic MNE000370 Petar Radovanović MNE000879 Nemanja Dragaš |
2. | Onogost |
MNE000491
Balša Stevović
MNE000551 Martin Jaramaz |
Kumite | Juniori (16-18) | M | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" |
MNE000472
Albert Rudović
MNE000577 Matija Bojić MNE000578 Lazar Kosović |
2. | Onogost |
MNE000238
Kristijan Božić
MNE000979 Dalibor Španjević |
Kumite | 2008/2009 | M | Ekipno
Mjesto | Klub | Ekipa |
---|---|---|
1. | Karate klub "Iskra" |
MNE000133
Stefan Miljanić
MNE000334 Filip Šoškić MNE000141 Anes Arifaj MNE000880 Branko Lazović |
2. | Gorstak |
MNE000789
Balsa Danilovic
MNE000791 Ratko Grujic MNE000792 Lazar Perisic MNE000998 Stefan Vujisic |
3. | Karate klub "RIS" |
MNE000092
Matija Laketić
MNE000264 Lazar Gospić MNE001858 Aleksandar Boskovic |
Kate - Pojedinačno
Kate - Ekipno
Kumite - Pojedinačno
Kumite - Ekipno
Ukupno prijava / klubovi / države: 355 / 29 / 4 Ispis
Prijavljeni klubovi
Prijavljeni takmičari
- Balsa Danilovic
- Ratko Grujic
- Lazar Perisic
- Stefan Vujisic
- Matija Laketić
- Lazar Gospić
- Aleksandar Boskovic
- Stefan Miljanić
- Filip Šoškić
- Anes Arifaj
- Branko Lazović
- Hanna Vlahovic
- Jovana Vujisic
- Katarina Djukic
- Sofija Vučković
- Elena Vlahović
- Radmila Vujačić
- Tara Ćupić
- Viktorija Vukadinović
- Balša Stevović
- Martin Jaramaz
- Balša Vojinović
- Tadija Keljanovic
- Petar Radovanović
- Nemanja Dragaš
- Fatima Talić
- Jovana Kotlaja
- Lara Mazalica
- Andrija Ivanovic
- Dusan Todorovic
- Bozidar Jeknic
- Leona Markic
- Fahreta Elezovic
- linda Molabeciri
- Albert Rudović
- Matija Bojić
- Lazar Kosović
- Kristijan Božić
- Dalibor Španjević
- Jelana Mijušković
- Jovana Mijušković
- Helena Pejović
- Aleksandra Rajović
- Sanja Racanović
- Art Ujkashi
- Refik Molabećirović
- Veton Ismailaga
- Mila Marković
- Anja Varagić
- Teodora Marković
- Almir Perović
- Arian Bejta
- Simon Simonović
- Viktorija Raičević
- Katarina Vlahović
- Tamara Klisić
- Edon Emsha
- Mustafa Adzemović
- Armin Gurzaković
- Viktorija Raičević
- Katarina Vlahović
- Tamara Klisić
- Vasilije Pejović
- Djordjije Ćosović
- Vasilije Cvijović
- Miloš Vujinović
- Vuk Vuković
- Petar Riha
- Dimitrije Kaludjerović
- Nikola Karadzic
- Branko Martinović
- Lenka Njinjić
- Helena Backović
- ASJA DELIĆ