Trofej Bara


Trofej Bara

Informacije


Trofej Bara

23. Nov 2019.

22. Nov 2019. @ 19:00h (krajnji rok za prijavu)

Sportski centar Topolica

Bar , Crna Gora

Karate savez Crne Gore, Karate klub Bar

Kotizacija: pojedinačno 15 EUR, ekipno 25 EUR


PROPOZICIJE

NOVČANE NAGRADE:

Generalni plasman

  1. mjesto - 500,00 eura
  2. mjesto - 300,00 eura
  3. mjesto - 200,00 eura

Open kategorije - seniori (m/ž)

  1. mjesto - 200,00 eura
  2. mjesto - 100,00 eura
  3. mjesto - 50,00 eura


NAGRADE: Za prva tri mjesta medalje i diplome /dva treća mjesta/.

AWARDS: For the first three places medals and diplomas /two third places/.


PEHARI: -za sve pojedinačne pobjednike u katama (absolutnom) i borbama,

-za sve ekipne pobjednike u katama i borbama,

-za tri najuspješnija kluba u generalnom plasmanu.

CUPS: -for all the individual winners of kata and kumite,

-for all team winners of kata (absolute) and kumite,

-for the three most successful teams in the general standings.


KATE

Svi takmičari I nivoa rade učeničke kate. Mogu ponavljati katu u svakom II krugu. (Moraju znati 2 kate).

Svi takmičari II nivoa rade učeničke kate. (U polufinalu i finalu mogu raditi majstorsku katu). Mogu ponavljati katu u svakom 3krugu (moraju znati 2 kate).

Svi takmičari apsolutnog nivoa rade WKF pravila.

Kadeti, juniori, seniori rade WKF – pravila.

Bunkai nije obavezan.


All the competitors - first level do the students’ kate.

Can repeat the kate in every second turn. (they must be able to do two kate).

All the competitors - second level do the students’ kate. (In the semifinals and finals, they can do the master kate).

Can repeat the kate in every third turn. (they must be able to do two kate).

All the competitors - absolute level do WKF rules.

Cadets, Juniors, Seniors do WKF rules.

Bunkai is not required.


BORBE/KUMITE

BORBE: 2006 i mlađi - 1,5 min, ostali - 2 min.

Takmičari moraju imati propisanu opremu.

Takmičari nastupaju na sopstvenu odgovornost.

Organizator ne snosi odgovornost za eventualne povrede.

Treneri moraju imati sportsku opremu, u protivnom ne mogu biti na terenu.

Svaka ekipa moze delegirati sudiju, a organizator zadržava pravo njegovog angažovanja i omogući novčanu nadoknadu.

Inostranim sudijama novčana nadoknada u visini 60,00 €

Inostranim sudijama sa Evropskom i Svjetskom licencom 80,00 €


FIGHTS: 2006 and younger - a minute and a half, the others - two minutes.

Competitors must have proper equipment.

Competitors enter the competition at their own risk.

The organizer is not responsiblefor possible injuries.

Coaches must have sports equipment otherwise they cannot be on the ground.

Each team can delegate a referee, and the organizer reserves the right of the engagement ofthe referee and enables money compensations.

Money compensation for foreign referees is 60,00 €

Money compensation for foreign referees with European and the World licence is 80 €


Kate


Kate | Seniori 18+ | M

Kate | Seniori 18+ | M | Ekipno

Kate | Juniori (16-18) | M

Kate | Kadeti/Juniori | M | Ekipno

Kate | Cadeti U16 | M

Kate | 2006-2.NIVO | M

Kate | 2006-APSOLUTNA | M

Kate | 2006/2007 | M | Ekipno

Kate | 2006-1.NIVO | M

Kate | 2007-1.NIVO | M

Kate | 2007-2.NIVO | M

Kate | 2007-APSOLUTNA | M

Kate | 2008 - 1.NIVO | M

Kate | 2008 - 2.NIVO | M

Kate | 2008 - APSOLUTNA | M

Kate | 2008/2009 | M | Ekipno

Kate | 2009 -1.NIVO | M

Kate | 2009 -2. NIVO | M

Kate | 2009 -APSOLUTNA | M

Kate | 2010 - 1.NIVO | M

Kate | 2010 - 2.NIVO | M

Kate | 2010 - APSOLUTNA | M

Kate | 2010/2011 | M | Ekipno

Kate | 2011 - 1.nivo | M

Kate | 2011 - 2.nivo | M

Kate | 2011 - Apsolutna | M

Kate | 2012 - 1.NIVO | M

Kate | 2012 - Apsolutna | M

Kate | 2012/2013 | M | Ekipno

Kate | 2013 i mladji 1.nivo | M

Kate | 2013 i mladji Apsolutna | M

Kate | Seniori 18+ | Ž

Kate | Seniori 18+ | Ž | Ekipno

Kate | Juniori (16-18) | Ž

Kate | Kadeti/Juniori | Ž | Ekipno

Kate | Cadeti U16 | Ž

Kate | 2006-1.NIVO | Ž

Kate | 2006-2.NIVO | Ž

Kate | 2006-APSOLUTNA | Ž

Kate | 2006/2007 | Ž | Ekipno

Kate | 2007-1.NIVO | Ž

Kate | 2007-2.NIVO | Ž

Kate | 2007-APSOLUTNA | Ž

Kate | 2008 - 1.NIVO | Ž

Kate | 2008 - 2.NIVO | Ž

Kate | 2008 - APSOLUTNA | Ž

Kate | 2008/2009 | Ž | Ekipno

Kate | 2009 -1.NIVO | Ž

Kate | 2009 -2. NIVO | Ž

Kate | 2009 -APSOLUTNA | Ž

Kate | 2010 - 1.NIVO | Ž

Kate | 2010 - 2.NIVO | Ž

Kate | 2010 - APSOLUTNA | Ž

Kate | 2010/2011 | Ž | Ekipno

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž

Kate | 2011 - 2.nivo | Ž

Kate | 2011 - Apsolutna | Ž

Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž

Kate | 2012 - Apsolutna | Ž

Kate | 2012/2013 | Ž | Ekipno

Kate | 2013 i mladji 1.nivo | Ž

Kate | 2013 i mladji Apsolutna | Ž

Kumite


Kumite | SENIORI OPEN | M | Aps. kat.

Kumite | Seniori 18+ | M | -60 kg

Kumite | Seniori 18+ | M | -67 kg

Kumite | Seniori 18+ | M | -75 kg

Kumite | Seniori 18+ | M | -84 kg

Kumite | Seniori 18+ | M | +84 kg

Kumite | Juniori (16-18) | M | -55 kg

Kumite | Juniori (16-18) | M | -61 kg

Kumite | Juniori (16-18) | M | -68 kg

Kumite | Juniori (16-18) | M | -76 kg

Kumite | Juniori (16-18) | M | +76 kg

Kumite | Kadeti | M | -52 kg

Kumite | Kadeti | M | -57 kg

Kumite | Kadeti | M | -63 kg

Kumite | Kadeti | M | -70 kg

Kumite | Kadeti | M | +70 kg

Kumite | 2006 | M | -45 kg

Kumite | 2006 | M | -50 kg

Kumite | 2006 | M | -55 kg

Kumite | 2006 | M | -60 kg

Kumite | 2006 | M | +60 kg

Kumite | 2007 | M | -37 kg

Kumite | 2007 | M | -42 kg

Kumite | 2007 | M | -47 kg

Kumite | 2007 | M | -52 kg

Kumite | 2007 | M | +52 kg

Kumite | 2008 | M | -35 kg

Kumite | 2008 | M | -40 kg

Kumite | 2008 | M | -45 kg

Kumite | 2008 | M | -50 kg

Kumite | 2008 | M | +50 kg

Kumite | 2009 | M | -30 kg

Kumite | 2009 | M | -35 kg

Kumite | 2009 | M | -40 kg

Kumite | 2009 | M | -45 kg

Kumite | 2009 | M | +45 kg

Kumite | 2010 i mladji | M | -30 kg

Kumite | 2010 i mladji | M | -35 kg

Kumite | 2010 i mladji | M | -40 kg

Kumite | 2010 i mladji | M | -45 kg

Kumite | 2010 i mladji | M | +45 kg

Kumite | SENIORI OPEN | Ž | Aps. kat.

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -50 kg

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -55 kg

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -61 kg

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -68 kg

Kumite | Seniori 18+ | Ž | +68 kg

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | +59 kg

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -59 kg

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -53 kg

Kumite | Juniorke | Ž | -48 kg

Kumite | Kadeti | Ž | +54 kg

Kumite | Kadeti | Ž | -54 kg

Kumite | Kadeti | Ž | -47 kg

Kumite | 2006 | Ž | -47 kg

Kumite | 2006 | Ž | -54 kg

Kumite | 2006 | Ž | +54 kg

Kumite | 2007 | Ž | -35 kg

Kumite | 2007 | Ž | -40 kg

Kumite | 2007 | Ž | -45 kg

Kumite | 2007 | Ž | -50 kg

Kumite | 2007 | Ž | +50 kg

Kumite | 2008 | Ž | +44 kg

Kumite | 2008 | Ž | -32 kg

Kumite | 2008 | Ž | -36 kg

Kumite | 2008 | Ž | -40 kg

Kumite | 2008 | Ž | -44 kg

Kumite | 2009 | Ž | -30 kg

Kumite | 2009 | Ž | -34 kg

Kumite | 2009 | Ž | -37 kg

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg

Kumite | 2009 | Ž | +40 kg

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -27 kg

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -30 kg

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -33 kg

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -37 kg

Kumite | 2010 i mladji | Ž | +37 kg

Kontakt osobe

Veljko Brnovic

karatesavezcg@gmail.com

067214787


Almir Cecunjanin

+382 69215 664


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 15 €

Ekipno: 25 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Bar 20 17 29
Karate klub Buducnost 10 6 18
Gorstak 9 0 3
Karate klub "Iskra" 8 9 8
Beogradski karate savez 7 7 9
KARATE KLUB POSITIVE 7 5 5
Zagrebački karate savez 7 4 7
Karate savez uže Srbije 7 1 1
KK CROHERC 6 3 4
Karate Klub Bijela 6 1 4
Šotokan tim 5 1 5
Karate Klub Fokus Niksic 4 3 4
Respect Sarajevo 4 2 3
Kubi i Karatesë "As Prishtina" 4 1 1
Karate Klub BUDVA 3 7 6
Regija Hercegovina 3 6 7
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova" 3 5 1
championilidza 3 3 8
"Tuzla" Tuzla 3 3 4
KK POTOCI 3 0 2
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 2 15 27
Karate klub Kondor 2 3 2
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH 1 7 8
Karate klub Sambon 1 3 1
Holidey 1 1 6
Onogost 1 1 6
Karate Klub "Podgorica" 1 1 3
Karate Club Rei 1 1 2
BRATSTVO 1 1 0
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik 1 1 0
VUKOVI 1 0 3
Karate klub Jedinstvo 1 0 1
KK Albu 1 0 0
ENERGIJA 1 0 0
Karate klub "Albulena" Ulcinj 1 0 0
Karate klub "RIS" 0 5 6
Hajla 0 3 5
Karate Klub "Stari Grad" Budva 0 3 1
Karate klub Obi Kaštela 0 1 1
Karate klub Risan 0 1 1
Univerzitetski Karate Klub Vrbas 0 1 0
PORTO TOLERO 0 0 5
Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan 0 0 5
Šampion Novi Pazar 0 0 3
Fati Tetovo 0 0 1
KARATE KAMZA 0 0 1
Klubi i Karatesë "kampioni" 0 0 1
Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav 0 0 1
Karate klub Jadran 0 0 0

Kate - Pojedinačno

Kate | 2013 i mladji 1.nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001765 Lazar Popovic Karate klub Buducnost
2. MNE002518 Omar Durović Karate klub Bar
3. MNE001944 Lazar Abramović Karate klub Bar
3. MNE003023 ALEKSA RIHA Karate Klub Bijela

Kate | 2013 i mladji 1.nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001716 Milica Ognjanović Karate Klub "Podgorica"
2. MNE001658 Itana Badnjar Karate klub Bar
3. WKF003482 Ajlin Pašalić Respect Sarajevo

Kate | Cadeti U16 | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003361 Tamara Dimitrijević Beogradski karate savez
2. WKF003354 Anja Stojanović Beogradski karate savez
3. MNE001132 Teodora Marković Karate Klub BUDVA
3. MNE001120 Mila Marković Karate Klub BUDVA

Kate | Seniori 18+ | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000807 Mia Roganovic Karate klub Buducnost
2. MNE000810 Jovana Maric Karate klub Buducnost
3. MNE000808 Iva Popovic Karate klub Buducnost
3. MNE000827 Mila Mrakovic Karate klub Buducnost

Kate | 2013 i mladji Apsolutna | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001614 Jakov Cupara KK POTOCI
2. MNE001765 Lazar Popovic Karate klub Buducnost
3. MNE001724 Rodoljub Timotijević KARATE KLUB POSITIVE

Kate | Juniori (16-18) | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000827 Mila Mrakovic Karate klub Buducnost
2. MNE000864 Masa Djukanovic Karate klub Buducnost
3. MNE000848 Hana Sendelj Karate klub Buducnost
3. MNE000856 Dzena Canovic Karate klub Buducnost

Kate | Seniori 18+ | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000526 Vladimir Mijač Karate klub Bar
2. MNE000405 Arijan Kočan Karate klub Bar
3. MNE000853 Milos Gorovic Karate klub Buducnost
3. MNE001038 Rijad Mandic Karate klub Buducnost

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003483 Edna Pašagić Respect Sarajevo
2. MNE002208 Petra Stanjević Karate Klub BUDVA
3. MNE003122 Mia Zanković Karate klub Bar
3. WKF003478 Sara Drpljanin Respect Sarajevo

Kate | 2011 - 2.nivo | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001950 Marta Bjelica Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik
2. MNE001113 Jovana Kuljanin Karate Klub BUDVA
3. MNE000394 Vera Dabanović Karate klub Bar
3. MNE000398 Maša Vujošević Karate klub Bar

Kate | 2011 - Apsolutna | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000631 Nađa Knežević Karate klub Bar
2. WKF001950 Marta Bjelica Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik
3. MNE000643 Mikhaela Volchkova KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | Juniori (16-18) | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000421 Kenan Nikočević Karate klub Bar
2. MNE001125 Andrej Bubanja Karate Klub BUDVA
3. MNE001038 Rijad Mandic Karate klub Buducnost
3. MNE000853 Milos Gorovic Karate klub Buducnost

Kate | 2009 -2. NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002361 Emira Maqedonsi Kubi i Karatesë "As Prishtina"
2. MNE000295 Milena Stojanović Karate klub Bar
3. MNE000397 Milena Mrdak Karate klub Bar
3. WKF003471 Vezira Sadiković Respect Sarajevo

Kate | 2012 - 1.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000316 Dušan Božović KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE002331 Luka Barjaktarović KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE003322 Jakov Mumin KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE001723 Arsenije Burić KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2009 -1.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003470 Berina Mehanović Respect Sarajevo
2. MNE000560 Jelena Samardžić Karate klub Risan
3. MNE003030 Elena Dacić Karate klub Bar
3. MNE003031 Natalija Kićović Karate klub Bar

Kate | Cadeti U16 | M

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002762 Uroš Stojanović Beogradski karate savez
2. MNE001123 Lazar Sekulić Karate Klub BUDVA
3. MNE000376 Nikola Milić Karate klub Bar
3. MNE000847 David Dubak Karate klub Buducnost

Kate | 2008 - 1.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE002515 Anja Bujković Karate klub Bar
2. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei
3. WKF003585 SARRA KRRAČKOVIĆ VUKOVI
3. WKF003570 Anira Nokić Hajla

Kate | 2010 - 1.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003474 Zara Alibalić Respect Sarajevo
2. WKF003485 Lejla gaedžo Respect Sarajevo
3. MNE000559 Sofija Malešević Karate klub Risan
3. MNE000652 Martina Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2006-1.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001721 Violeta Petroćenko KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE000987 Zyhra Rexha KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE003123 Rabija Kaplani Karate klub Bar

Kate | 2012 - Apsolutna | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001168 Zerina Ličina Karate klub Jedinstvo
2. MNE001096 ANASTASIJA STANIŠIĆ Karate klub Kondor
3. MNE001646 Alina Bracić Karate klub Bar

Kate | 2011 - Apsolutna | M

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003368 Petar Petrović Karate savez uže Srbije
2. MNE000310 Mihail Ćirković KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE000474 Antonio Junković KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001068 DAMJAN VUKČEVIĆ Karate klub Kondor

Kate | 2010 - 2.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003375 Iva Pešić Karate savez uže Srbije
2. WKF002361 Emira Maqedonsi Kubi i Karatesë "As Prishtina"
3. MNE001146 Jana Marsenic Karate klub "Visitor" - Brezojevice, Plav
3. MNE002195 Anastasija Stojkovska Karate Klub BUDVA

Kate | 2007-2.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000515 Yllëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2012 - Apsolutna | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000316 Dušan Božović KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE002202 Mark Ciganok Karate Klub BUDVA
3. MNE001174 Mehmed Nikezić Karate klub Bar
3. MNE001766 Mladjan Ramovic Karate klub Buducnost

Kate | 2010 - 2.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003369 Nemanja Milinković Karate savez uže Srbije
2. MNE000358 Vuk Vuković Karate Klub Bijela
3. MNE001142 Dimitrije Kaludjerović Karate Klub BUDVA
3. MNE001926 Drazen Sutovic Karate klub Buducnost

Kate | 2009 -1.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001102 Bogdan Maljević Karate klub Bar
2. WKF003575 Amil Kalač Hajla
3. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor
3. MNE003028 Anel Kaplani Karate klub Bar

Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001940 Staša Petranović Karate klub Bar
2. MNE003303 Nađa Šćekić Karate klub Bar
3. MNE003121 Kristina Anakijevska Karate klub Bar
3. MNE003127 ANĐELKA POPOVIĆ Karate Klub Bijela

Kate | 2006-2.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000044 Katarina Rondović KK POTOCI
2. MNE001721 Violeta Petroćenko KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2009 -APSOLUTNA | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003376 Danica Banković Karate savez uže Srbije
2. MNE000388 Kristina Bokovac Karate klub Bar
3. MNE000415 Tatjana Odović Karate klub Bar
3. MNE000412 Ajla Berjašević Karate klub Bar

Kate | 2010 - APSOLUTNA | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003375 Iva Pešić Karate savez uže Srbije
2. MNE000410 Lejla Duraković Karate klub Bar
3. MNE000651 Ivana Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001139 Iryna Sychova Karate Klub BUDVA

Kate | 2011 - 1.nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001460 Lazar Žerajić KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001652 Dario Šćekić Karate klub Bar
3. MNE000442 Amar Čobović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE002516 Draško Martinović Karate klub Bar

Kate | 2006-APSOLUTNA | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001130 Anastasija Mitrović Karate Klub BUDVA
2. WKF003374 Milica Živadinović Karate savez uže Srbije
3. MNE000404 Arijana Kočan Karate klub Bar

Kate | 2010 - 1.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000867 Petar Vojinovic Karate klub Buducnost
2. WKF003472 Adis gaedžo Respect Sarajevo
3. MNE001886 Matija Lakovic Karate Klub "Podgorica"
3. MNE000383 Irfan Kurpejović Karate klub Bar

Kate | 2011 - 2.nivo | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000310 Mihail Ćirković KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE001460 Lazar Žerajić KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE000868 Lazar Lazovic Karate klub Buducnost
3. MNE000983 Vukan Kanura Karate klub Buducnost

Kate | 2008 - 2.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003311 Merima Brković "Tuzla" Tuzla
2. MNE000908 Ksenija Irić Karate klub "Iskra"
3. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei
3. MNE000308 Ksenija Božović KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2009 -2. NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000042 Andrija DESPOTOVIĆ KK POTOCI
2. MNE000536 Hamed Erović Karate klub Bar
3. MNE001107 Andrej Ristić Karate klub Jedinstvo
3. MNE000897 Mustafa Adzemović Karate Club Rei

Kate | 2006-1.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000125 Đorđe Medojević Karate klub "Iskra"
2. MNE000514 Arian Bejta KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2008 - APSOLUTNA | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000108 Viktorija Raičević Karate klub "Iskra"
2. MNE000127 Tamara Klisić Karate klub "Iskra"
3. WKF003309 Lamija Softić "Tuzla" Tuzla
3. MNE000134 Katarina Vlahović Karate klub "Iskra"

Kate | 2008 - 2.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000375 Aleksa Šćekić Karate klub Bar
2. MNE000409 Damir Duraković Karate klub Bar
3. MNE000449 Armin Lajka KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE001681 Lazar Tiodorovic Karate klub Buducnost

Kate | 2008 - 1.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000289 Damjan Mrgudović Karate klub Bar
2. WKF003565 Tahir mujevic Hajla
3. MNE000371 Aleksa Stević Karate klub Bar

Kate | 2008 - APSOLUTNA | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000635 Benjamin Aljošević Karate klub Bar
2. MNE000751 Saša Petrić Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000106 Aleksa Vujošević Karate klub "Iskra"
3. WKF002002 Luka Varinac Beogradski karate savez

Kate | 2007-APSOLUTNA | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001126 Sandra Racanović Karate Klub BUDVA
2. MNE000377 Jovana Milić Karate klub Bar
3. WKF002724 Tamara Dimitrijević Beogradski karate savez
3. MNE000863 Lana Tatar Karate klub Buducnost

Kate | 2007-1.NIVO | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000891 Elda Kurtović Karate Club Rei
2. MNE001650 Dajana Šćekić Karate klub Bar
3. MNE003124 Maša Lisenko Karate klub Bar
3. WKF003572 Emina Kalač Hajla

Kate | 2007-2.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003469 Benjamin Mehanović Respect Sarajevo
2. MNE000437 Danilo Bulajić Karate Klub "Podgorica"
3. MNE000641 Dušan Vukčević Karate Klub "Podgorica"
3. MNE000419 Ognjen Ognjanović Karate Klub "Podgorica"

Kate | 2007-1.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001076 ALIMPIJE ĐURETIĆ Karate klub Kondor
2. MNE000449 Armin Lajka KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2010 - APSOLUTNA | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000509 Blagota Mićunović KARATE KLUB POSITIVE
2. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000519 Aleks Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000606 Sergej Raičević KARATE KLUB POSITIVE

Kate | 2009 -APSOLUTNA | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000292 Aleksa Barjaktarović Karate klub Bar
2. MNE000606 Sergej Raičević KARATE KLUB POSITIVE
3. MNE000757 Uroš Stevović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. WKF003319 Alan Suljić "Tuzla" Tuzla

Kate | 2006-APSOLUTNA | M

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003373 Jovan radisavljević Karate savez uže Srbije
2. MNE001114 Uroš Vulović Karate Klub "Stari Grad" Budva
3. MNE000029 Marko Đačić KK POTOCI

Kate | 2006-2.NIVO | M

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000517 Simon Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kate | 2007-APSOLUTNA | M

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003353 Dušan Cerović Beogradski karate savez
2. MNE000023 Aleksa Janjić Karate klub Bar
3. MNE000385 Ajsel Gerschwitz Karate klub Bar
3. MNE000296 Đorđe Stojanović Karate klub Bar

Kate | 2013 i mladji Apsolutna | Ž

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001658 Itana Badnjar Karate klub Bar

Kate - Ekipno

Kate | Seniori 18+ | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE000807 Mia Roganovic
MNE000808 Iva Popovic
MNE000810 Jovana Maric
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000462 Seida Suma
MNE000464 Antigona Ramović
MNE000469 Diellëza Rama

Kate | Kadeti/Juniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE000809 Aleksa Jokic
MNE000819 Luka Popovic
MNE000847 David Dubak

Kate | Kadeti/Juniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE000848 Hana Sendelj
MNE000856 Dzena Canovic
MNE000864 Masa Djukanovic
2. Karate Klub BUDVA MNE001120 Mila Marković
MNE001121 Anja Varagić
MNE001132 Teodora Marković
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000441 Erza Muratović
MNE000157 Ardita Dibra
MNE000469 Diellëza Rama

Kate | 2010/2011 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate Klub BUDVA MNE001113 Jovana Kuljanin
MNE001139 Iryna Sychova
MNE002195 Anastasija Stojkovska
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000455 Ajla Dodić
MNE000478 Agnesa Kollari
MNE000651 Ivana Dabović
MNE000652 Martina Dabović
3. Karate klub Bar MNE000394 Vera Dabanović
MNE000398 Maša Vujošević
MNE000631 Nađa Knežević
3. Karate klub Buducnost MNE001691 Tijana Vujisic
MNE001674 Djurdja Todorovic
MNE001764 Ina Ramovic

Kate | 2010/2011 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KARATE KLUB POSITIVE MNE000328 Andrej Božović
MNE000509 Blagota Mićunović
MNE000606 Sergej Raičević
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000454 Marko Konatar
MNE000519 Aleks Simonović
MNE000650 Ivan Dabović
3. Karate Klub BUDVA MNE001142 Dimitrije Kaludjerović
MNE001143 Nikola Karadzic
MNE002197 Branko Martinović
3. Karate klub Buducnost MNE000867 Petar Vojinovic
MNE000983 Vukan Kanura
MNE000984 Dahan Basovic

Kate | 2012/2013 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. KK Albu WKF003610 Cazim Djelosevic
WKF003612 Arlinda Đelošević
WKF003613 Anabela Dragović
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000643 Mikhaela Volchkova
MNE001813 Humeijra Duraku
MNE002520 Marija Brisković
3. Karate klub Buducnost MNE000885 Misa Bajceta
MNE001682 Marta Marsenic
MNE001676 Hana Micunovic

Kate | 2012/2013 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE001672 Andrija Mirkovic
MNE001765 Lazar Popovic
MNE001766 Mladjan Ramovic
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000442 Amar Čobović
MNE001810 Edonis Kraja
MNE001818 Tarik Nikezić
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000443 Nikola Cenić
MNE001816 Rejan Hardolli
MNE001815 Luka Konatar
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE001809 Ćazim Đeljošević
MNE001814 Kenan Sukalić
MNE001811 Emin Nišić

Kate | 2006/2007 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000023 Aleksa Janjić
MNE000296 Đorđe Stojanović
MNE000385 Ajsel Gerschwitz
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000450 Almir Perović
MNE000514 Arian Bejta
MNE000517 Simon Simonović

Kate | 2006/2007 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost
2. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000453 Izabela Hakanjin
MNE000515 Yllëza Rama
MNE000987 Zyhra Rexha

Kate | Seniori 18+ | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000405 Arijan Kočan
MNE000421 Kenan Nikočević
MNE000526 Vladimir Mijač
2. Karate klub Buducnost MNE001038 Rijad Mandic
MNE000826 Filip Bakic
MNE000853 Milos Gorovic
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000466 Marko Dabović
MNE000471 Elvir Isljamović
MNE000472 Albert Rudović

Kate | 2008/2009 | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000292 Aleksa Barjaktarović
MNE000532 Davor Fatić
MNE000536 Hamed Erović
2. Karate klub Buducnost MNE000843 Vukota Marsenic
MNE001693 Vuk Janketic
MNE001928 Vukasin Gogic
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000449 Armin Lajka
MNE000457 Anton Elezović
MNE000875 Agron Lulgjuraj

Kate | 2008/2009 | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub "Iskra" MNE000108 Viktorija Raičević
MNE000134 Katarina Vlahović
MNE000127 Tamara Klisić
2. Karate klub Bar MNE000388 Kristina Bokovac
MNE000412 Ajla Berjašević
MNE000415 Tatjana Odović
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000874 Vasilisa Miranović
MNE000950 Stefani Selimović
MNE000569 Katarina Janković
3. "Tuzla" Tuzla WKF003309 Lamija Softić
WKF003310 Lamija Mršić
WKF003311 Merima Brković

Kumite - Pojedinačno

Kumite | 2008 | Ž | -32 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003309 Lamija Softić "Tuzla" Tuzla
2. WKF003261 Suela Arifi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -53 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002564 Nikolina Čučak ENERGIJA
2. WKF003512 ANAMARIJA BORAS Regija Hercegovina
3. WKF003556 Lolita Lana Ivaković Karate klub Obi Kaštela

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -27 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002361 Emira Maqedonsi Kubi i Karatesë "As Prishtina"
2. WKF003384 Vanesa Imamovic KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH
3. WKF002740 Elena Krstin Beogradski karate savez
3. MNE000394 Vera Dabanović Karate klub Bar

Kumite | Kadeti | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak
2. MNE000104 Zana Barjaktarević Karate klub Bar
3. WKF003449 Ajla Kos KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH
3. WKF003400 Sara Sdiković Holidey

Kumite | 2010 i mladji | Ž | +37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003427 Petra Kovač Zagrebački karate savez

Kumite | 2007 | Ž | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003425 Tia Smolčić Zagrebački karate savez
2. WKF003003 MIA MUSA KK CROHERC
3. WKF003571 Šejla Kalač Hajla
3. MNE000348 Jovana Bogdanović Karate Klub Bijela

Kumite | 2009 | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002997 Stela Bulić KK CROHERC
2. MNE001747 Vasilija Bijelović Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF003461 Sara Hukara KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH
3. WKF002361 Emira Maqedonsi Kubi i Karatesë "As Prishtina"

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001674 Djurdja Todorovic Karate klub Buducnost
2. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"
3. MNE000478 Agnesa Kollari KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2008 | Ž | -36 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003311 Merima Brković "Tuzla" Tuzla
2. WKF003261 Suela Arifi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE000874 Vasilisa Miranović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF003570 Anira Nokić Hajla

Kumite | 2009 | Ž | -34 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003136 Lara Šakotić Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000018 Tara Ćupić Karate klub "Iskra"
3. MNE001744 Marija Čizmović Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF003310 Lamija Mršić "Tuzla" Tuzla

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -33 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000777 Zoja Seba Šotokan tim
2. MNE000255 Darija Savić Karate klub "RIS"
3. MNE000455 Ajla Dodić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001225 Lana Vojinović Karate klub "Iskra"
2. WKF003554 AMNA BABIC KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH
3. MNE000651 Ivana Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000652 Martina Dabović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2007 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000760 Ljubica Vlahovic Gorstak
2. WKF003261 Suela Arifi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF003356 Anđela Zvezdanović Beogradski karate savez
3. WKF003007 MARTA STOJIĆ KK CROHERC

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000520 Sara Raković Karate klub Bar
2. WKF003340 Nejla Mujkovic Karate klub Sambon
3. WKF003268 Ana Sinković PORTO TOLERO
3. WKF003511 IVONA ĆORIĆ Regija Hercegovina

Kumite | Kadeti | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001395 Sara Abramović Karate klub "Iskra"
2. WKF003556 Lolita Lana Ivaković Karate klub Obi Kaštela
3. WKF003512 ANAMARIJA BORAS Regija Hercegovina
3. WKF003587 Jelena MARAŠ VUKOVI

Kumite | 2007 | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF001553 Mateja Pantic Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE000515 Yllëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000453 Izabela Hakanjin KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2007 | Ž | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000497 Jovana Damjanović Karate Klub Bijela
2. WKF002390 Qendresa Ibrahimi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. WKF003401 Lamija Muratspahić Holidey
3. WKF003594 Nadija Makaš championilidza

Kumite | 2008 | Ž | -44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002741 Jana Popović Beogradski karate savez
2. MNE001632 Radmila Vujačić Onogost
3. MNE000914 Viktorija Vukadinović Karate klub "Iskra"

Kumite | 2008 | Ž | +44 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003411 Eliana Beljo Zagrebački karate savez
2. WKF002743 Lara Miranović Beogradski karate savez
3. MNE000950 Stefani Selimović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000787 Elena Vlahović Onogost

Kumite | 2008 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002992 Iva Lovrić KK CROHERC
2. WKF003315 Erna Gutić "Tuzla" Tuzla
3. WKF003266 Sara Štrbić PORTO TOLERO
3. WKF003402 Anida Popović Holidey

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000630 Sofija Vučković Onogost
2. WKF002804 Iva Todorović Beogradski karate savez
3. MNE000669 Dunja Kovačević Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF003266 Sara Štrbić PORTO TOLERO

Kumite | 2009 | Ž | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001029 Katarina Djukic Gorstak
2. WKF003552 NEIRA MASIC KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH
3. MNE000681 Saša Cerovina Šotokan tim
3. MNE003053 Mina Kuzman Onogost

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | +59 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000576 Magdalena Potpara Karate klub Jadran
2. WKF003210 SARA RASPUDIĆ Regija Hercegovina
3. MNE000663 Lana Pejović Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF003607 Lejla Kabasi championilidza

Kumite | 2010 i mladji | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002990 David Paponja KK CROHERC
2. MNE000389 Aleksa Đuranović Karate klub Bar
3. MNE000358 Vuk Vuković Karate Klub Bijela
3. WKF003419 Sven Leskovar Zagrebački karate savez

Kumite | 2009 | Ž | +40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003376 Danica Banković Karate savez uže Srbije
2. WKF003609 Aljin Kurtović championilidza
3. WKF003229 Ilijana Nakuć KK CROHERC
3. WKF003557 Sofija Kovacevic Šampion Novi Pazar

Kumite | 2007 | Ž | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002995 Martina Glamuzina KK CROHERC
2. WKF003405 Sara Tomić Zagrebački karate savez
3. MNE000248 Jovana Kotlaja Karate klub "RIS"
3. WKF003460 Ajna Hadzic KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Kumite | SENIORI OPEN | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003351 Tara Ropret Beogradski karate savez
2. WKF003363 Suzana Lučić Beogradski karate savez
3. MNE000524 Vasilisa Bujić Karate klub Bar
3. WKF003362 Andriana Vićovac Beogradski karate savez

Kumite | 2010 i mladji | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000361 Petar Riha Karate Klub Bijela
2. WKF003428 Dominik Mucić Zagrebački karate savez
3. MNE000269 Vasilije Laketić Karate klub "RIS"
3. MNE001000 Lazar Rakocevic Gorstak

Kumite | Juniori (16-18) | M | -76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001024 Elsan Kolić Karate klub Bar
2. MNE000849 Vasilije Micunovic Karate klub Buducnost
3. WKF003350 Lazar Ćosić Beogradski karate savez
3. MNE000668 Dražen Đorojević Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2010 i mladji | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001105 Lazar Grujic Gorstak
2. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"
3. WKF003426 Ivan Babić Zagrebački karate savez
3. MNE001663 Rajan Zahrane Karate klub Bar

Kumite | Kadeti | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003420 Nina Lukenda Zagrebački karate savez
2. WKF003534 MARIJA ČULJAK Regija Hercegovina
3. MNE000247 Jelena Kotlaja Karate klub "RIS"
3. WKF003498 ENA ROZIĆ Regija Hercegovina

Kumite | 2010 i mladji | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003228 Ivano Ivanković KK CROHERC
2. WKF003522 PATRIK VUČIĆ KK CROHERC
3. MNE001827 Pavle Davidović Karate klub "Iskra"
3. MNE000263 Viktor Dakić Karate klub "RIS"

Kumite | 2006 | Ž | -54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001052 Lea Marić Šotokan tim
2. WKF003456 Anida Hukara KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH
3. WKF003014 MONIKA MARTINOVIĆ KK CROHERC
3. WKF003578 Naila Kalač Hajla

Kumite | 2006 | Ž | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000497 Jovana Damjanović Karate Klub Bijela
2. WKF002390 Qendresa Ibrahimi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
3. MNE000102 Lara Mazalica Karate klub "RIS"
3. WKF003425 Tia Smolčić Zagrebački karate savez

Kumite | 2010 i mladji | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001219 Ivan Dijanić Karate klub "Iskra"
2. MNE000519 Aleks Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2009 | M | -30 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000690 Radovan Đurović Šotokan tim
2. WKF003457 Amar Hukara KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH
3. MNE000905 Marko Laković Karate klub "Iskra"
3. WKF003591 Zejd Tarić championilidza

Kumite | 2006 | Ž | +54 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002390 Qendresa Ibrahimi Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. WKF003345 Nejla Hodzic Karate klub Sambon
3. WKF003271 Denea Franić Radić PORTO TOLERO
3. MNE000543 Anida Berjašević Karate klub Bar

Kumite | 2006 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003598 Sinan Paljević championilidza
2. WKF001986 Stefan Milunović Beogradski karate savez
3. MNE000370 Petar Radovanović Karate klub "Iskra"
3. MNE000695 Sergej Cimbaljević Šotokan tim

Kumite | 2006 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003415 Dominik Šonje Zagrebački karate savez
2. MNE000370 Petar Radovanović Karate klub "Iskra"
3. WKF003393 Enis Kovač Holidey
3. WKF003537 MATEJ MARIĆ Regija Hercegovina

Kumite | 2006 | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003383 Sanjin Hukara KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH
2. WKF003448 Adin Dzananovic KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH
3. WKF003409 Silvio Kavelj PORTO TOLERO

Kumite | SENIORI OPEN | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000294 Stefan Gojčević Karate klub Bar
2. WKF003337 Amer Varajic Karate klub Sambon
3. WKF003510 MARIN BRKIĆ Regija Hercegovina
3. WKF003601 Anes Čongo championilidza

Kumite | 2006 | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000701 Luka Tomanović Šotokan tim
2. WKF003423 Tibor Vitelić Paprika Zagrebački karate savez
3. WKF003547 AMIN LAKOVIC KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH
3. MNE000514 Arian Bejta KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2009 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. WKF003563 Amil Kalač Hajla
3. WKF002400 Diart Curri Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan
3. WKF003432 Franko Janjić Zagrebački karate savez

Kumite | Kadeti | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001002 Dusan Todorovic Gorstak
2. WKF003532 DRAGO MARIĆ Regija Hercegovina
3. WKF003593 Berin Tarić championilidza
3. WKF003467 Emin Škrijelj Šampion Novi Pazar

Kumite | 2008 | M | -35 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000789 Balsa Danilovic Gorstak
2. MNE000635 Benjamin Aljošević Karate klub Bar
3. WKF003396 Aid Džanonović Holidey

Kumite | Juniori (16-18) | M | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000496 Nemanja Mikulić Karate Klub Bijela
2. MNE000577 Matija Bojić KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF003453 Andelic Nijaz KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH
3. MNE000993 Milisav Bulatovic Gorstak

Kumite | 2009 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000791 Ratko Grujic Gorstak
2. MNE001065 MATIJA BOLJEVIĆ Karate klub Kondor
3. WKF002401 Aid Curri Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan
3. MNE000779 Petar Radović Šotokan tim

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003491 Albulena Gervalla Kubi i Karatesë "As Prishtina"
2. MNE000100 Jovana Strujić Karate klub "RIS"

Kumite | 2008 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. MNE001726 Milos Radulovic BRATSTVO
3. WKF003463 Hamza Plojović Šampion Novi Pazar

Kumite | Juniori (16-18) | M | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003258 Arlind Selmanaj Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. WKF002737 Nikola Lazović Beogradski karate savez
3. WKF003586 Aleksandar Acika Radoičićć VUKOVI
3. MNE001002 Dusan Todorovic Gorstak

Kumite | 2006 | M | +60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000879 Nemanja Dragaš Karate klub "Iskra"
2. MNE000785 Aleksandar Džoganović Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE000020 Tadija Keljanovic Karate klub "Iskra"
3. WKF003349 Fedor Vuksanović Beogradski karate savez

Kumite | Kadeti | M | -57 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000673 Art Ujkashi Karate klub "Albulena" Ulcinj
2. WKF003555 SANJIN HUKARA KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH
3. WKF003455 Edin Gusalic KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH
3. MNE001701 Bojan Vulović Šotokan tim

Kumite | 2007 | M | -42 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003005 ŽELJKO PERVAN KK CROHERC
2. MNE000112 Balić Alan Karate klub "Iskra"
3. WKF002398 Ensar Bici Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan
3. WKF002399 Arbijon Fejzullahu Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan

Kumite | 2009 | M | -45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001659 Kenan Hodžić Karate klub Bar
2. MNE001082 RADOMIR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
3. WKF002401 Aid Curri Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan
3. WKF003493 Fion Mustafa Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2008 | M | -40 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003413 Ivano Penezić Zagrebački karate savez
2. WKF003001 DANE JURIČIĆ 28.06.2008 Juričić KK CROHERC
3. WKF003446 IIvan Zeljko Zagrebački karate savez
3. WKF003452 Amar Omerovic KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Kumite | 2007 | M | -37 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003413 Ivano Penezić Zagrebački karate savez
2. MNE000880 Branko Lazović Karate klub "Iskra"
3. MNE000491 Balša Stevović Onogost
3. MNE001158 Igor Pižurica Onogost

Kumite | Seniori 18+ | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000524 Vasilisa Bujić Karate klub Bar

Kumite | 2008 | M | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001731 Gluscevic Ognjen BRATSTVO
2. MNE000334 Filip Šoškić Karate klub "Iskra"
3. MNE000290 Novak Gvozdenović Karate klub Bar
3. MNE003135 Lirim Kosumi KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF002753 Sofija Simović Beogradski karate savez
2. WKF003599 Dina Mahmud championilidza
3. WKF003334 Sumejja Sejto Karate klub Sambon

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003508 KATARINA SUŠAC Regija Hercegovina
2. WKF003506 IRIS ĆORIĆ Regija Hercegovina
3. WKF003550 ADELISA KARAHODZA KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Kumite | Juniori (16-18) | M | +76 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic
2. MNE001125 Andrej Bubanja Karate Klub BUDVA
3. WKF002301 Melos Gashi Klubi i Karatesë "kampioni"
3. MNE000284 Nemanja Jovović Karate klub Bar

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003491 Albulena Gervalla Kubi i Karatesë "As Prishtina"
2. MNE000100 Jovana Strujić Karate klub "RIS"
3. MNE000282 Dijana Ćirović KK POTOCI
3. WKF003608 Lejla Kabaši championilidza

Kumite | Kadeti | M | -63 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE001083 LAZAR MADŽAROVIĆ Karate klub Kondor
2. WKF003525 NIKOLA MISIR Regija Hercegovina
3. MNE000017 Nemanja Simovič Karate klub "Iskra"
3. WKF003502 LUKAS LOVRIĆ Regija Hercegovina

Kumite | 2009 | M | +45 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000682 Nemanja Gecaj Šotokan tim
2. MNE000264 Lazar Gospić Karate klub "RIS"
3. MNE000457 Anton Elezović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF003560 Astrit Osmani Fati Tetovo

Kumite | 2008 | M | +50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000141 Anes Arifaj Karate klub "Iskra"
2. WKF003312 Adi Pipal "Tuzla" Tuzla
3. WKF003357 Uroš Ugarak Beogradski karate savez
3. MNE000092 Matija Laketić Karate klub "RIS"

Kumite | 2007 | M | -47 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000353 Nenad Đuričić Karate Klub Bijela
2. WKF003595 Amer Madžak championilidza
3. WKF003414 Bartol Kadić Zagrebački karate savez
3. WKF002994 Martin Mandžo KK CROHERC

Kumite | 2007 | M | +52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003054 Lazar Djurcevic VUKOVI
2. WKF003312 Adi Pipal "Tuzla" Tuzla
3. MNE000450 Almir Perović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000517 Simon Simonović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | 2007 | M | -52 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003335 Harun Smajic Karate klub Sambon
2. MNE000696 Vanja Vujnović Šotokan tim
3. WKF003395 Said Hurlov Holidey
3. WKF003377 Luka El Samer Stepanović Karate savez uže Srbije

Kumite | Seniori 18+ | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003495 Albinot Selmani Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"
2. MNE003296 Denis Huremović Karate klub "Iskra"
3. MNE000471 Elvir Isljamović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF003600 Eldin Hajdarpašić championilidza

Kumite | Kadeti | M | -70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000285 Lazar Jovović Karate klub Bar
2. WKF003421 Martin Bogat Zagrebački karate savez
3. WKF002751 Filip Nikolić Beogradski karate savez
3. WKF003499 ANTONIO BAZINA Regija Hercegovina

Kumite | Seniori 18+ | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003533 DAVID ČULJAK Regija Hercegovina
2. WKF003476 Miloš Dejanović Univerzitetski Karate Klub Vrbas

Kumite | Juniori (16-18) | M | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003389 Emrah Dragolj Holidey
2. MNE000578 Lazar Kosović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. WKF002421 Aurel Pulaj KARATE KAMZA
3. WKF003596 Afan Zukić championilidza

Kumite | Kadeti | M | +70 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003597 Anes Bostandžić championilidza
2. MNE000572 Lazar Potpara Karate Klub Fokus Niksic
3. WKF003444 Brunoo Špilek Zagrebački karate savez
3. MNE000700 Petar Damjanović Šotokan tim

Kumite | Seniori 18+ | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003505 MARKO LASIĆ Regija Hercegovina
2. MNE000471 Elvir Isljamović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Seniori 18+ | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003358 Mladen Stanković Beogradski karate savez

Kumite | Seniori 18+ | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. WKF003604 Dženan Čaušević championilidza
2. WKF003388 Tarik Rišljan Holidey
3. MNE000489 Ivan Žižić Onogost
3. MNE000582 Miljan Cicmil Onogost

Kumite | Juniorke | Ž | -48 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000788 Andjela Ivanovic Gorstak
2. WKF002738 Anja Arandjelović Beogradski karate savez

Kumite - Ekipno

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 898 / 54 / 7 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kumite | 2010 i mladji | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 16
Vladimir Raičević
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Miloš Vujinović
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Vuk Vuković
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Šćepan Ivanović
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Davud Arifaj
8 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksa Đuranović
9 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

DANIJEL STANIŠIĆ
9 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Vladimir Ilijevski
7 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

David Paponja
9 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Arijan Aljošević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Boško Matović
8 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Sven Leskovar
9 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Dino Čuljević
9 god
Zeleni pojas
Zagrebački karate savez

ZORAN PLANINIC
9 god
Zeleni pojas
KK CROHERC

Denis Kardović
9 god
Žuti pojas
Hajla

Ahmed Tarić
8 god
Bijeli pojas
championilidza

Kumite | 2010 i mladji | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Vasilije Laketić
8 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Petar Riha
9 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Stefan Birovljev
9 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Lazar Rakocevic
8 god
Oranž pojas
Gorstak

Lazar Grujic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Dominik Mucić
8 god
Oranž pojas
Zagrebački karate savez

Kumite | 2010 i mladji | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Viktor Dakić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Lazar Grujic
9 god
Žuti pojas
Gorstak

Rajan Zahrane
9 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Pavle Davidović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ivan Babić
9 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Kumite | 2010 i mladji | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Viktor Dakić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Pavle Davidović
8 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Ivano Ivanković
9 god
Zeleni pojas
KK CROHERC

PATRIK VUČIĆ
9 god
Zeleni pojas
KK CROHERC

Kumite | 2010 i mladji | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Aleks Simonović
9 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Ivan Dijanić
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -27 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Vera Dabanović
7 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Emira Maqedonsi
9 god
Oranž pojas
Kubi i Karatesë "As Prishtina"

Elena Krstin
8 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Vanesa Imamovic
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

MELINA KRAJIŠNIK
8 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Darija Savić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Agnesa Kollari
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Djurdja Todorovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -33 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Darija Savić
9 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Ajla Dodić
8 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Zoja Seba
9 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Kumite | 2010 i mladji | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Ivana Dabović
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Martina Dabović
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lana Vojinović
9 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

AMNA BABIC
8 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Kumite | 2010 i mladji | Ž | +37 kg / Prijavljenih takmičara: 1
Petra Kovač
9 god
Oranž pojas
Zagrebački karate savez

Kumite | 2009 | M | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 16
Igor Brnada
10 god
Zeleni pojas
Šotokan tim

David Vulanović
10 god
Braon pojas
Onogost

Radovan Đurović
10 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Mihailo Bjelic
10 god
Žuti pojas
Gorstak

Marko Laković
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

BALŠA VUKČEVIĆ
9 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Nikola Marojević
9 god
Zeleni pojas
Onogost

Aleksandar Vujačić
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Diart Curri
10 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan

Filip Krstin
10 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Sven Leskovar
9 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Dino Čuljević
9 god
Zeleni pojas
Zagrebački karate savez

Amar Hukara
9 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Arman GRABOVICA
10 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Daris Tarić
10 god
Bijeli pojas
championilidza

Zejd Tarić
10 god
Bijeli pojas
championilidza

Kumite | 2009 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Ratko Grujic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Marko Laković
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Uroš Banović
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Diart Curri
10 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan

Franko Janjić
10 god
Zeleni pojas
Zagrebački karate savez

Amil Kalač
10 god
Oranž pojas
Hajla

Malik Šutovič
10 god
Oranž pojas
Hajla

Kumite | 2009 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Petar Radović
10 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Ratko Grujic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

JOVAN LONČAR
10 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

MATIJA BOLJEVIĆ
10 god
Oranž pojas
Karate klub Kondor

Andrej Ristić
10 god
Žuti pojas
Karate klub Jedinstvo

Aid Curri
10 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan

Vuk Skataric
10 god
Žuti pojas
VUKOVI

IIvan Zeljko
10 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Fion Mustafa
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2009 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Lazar Gospić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

RADOMIR MADŽAROVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Kenan Hodžić
10 god
Oranž pojas
Karate klub Bar

Aleksandar Boskovic
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Aid Curri
10 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan

Nikola Radić
10 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Viktor Gvozdenović
10 god
Žuti pojas
Šampion Novi Pazar

Fion Mustafa
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Kumite | 2009 | M | +45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Lazar Gospić
10 god
Zeleni pojas
Karate klub "RIS"

Anton Elezović
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nemanja Gecaj
10 god
Oranž pojas
Šotokan tim

RADOMIR MADŽAROVIĆ
10 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Astrit Osmani
10 god
Oranž pojas
Fati Tetovo

Kumite | 2009 | Ž | -30 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Katarina Janković
10 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vasilija Bijelović
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Emira Maqedonsi
9 god
Oranž pojas
Kubi i Karatesë "As Prishtina"

Stela Bulić
10 god
Zeleni pojas
KK CROHERC

Sara Hukara
9 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Kumite | 2009 | Ž | -34 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Tara Ćupić
10 god
Žuti pojas
Karate klub "Iskra"

Marija Čizmović
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Teodora Djukanovič
10 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Lara Šakotić
10 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Lamija Mršić
10 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Emina Duhović
10 god
Zeleni pojas
Holidey

Arlinda Peci
10 god
Zeleni pojas
Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Kumite | 2009 | Ž | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Vasilisa Vukanović
10 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Saša Cerovina
10 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Katarina Djukic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Mina Kuzman
10 god
Braon pojas
Onogost

NEIRA MASIC
10 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Kumite | 2009 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Sofija Vučković
10 god
Zeleni pojas
Onogost

Dunja Kovačević
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Vasilisa Čizmović
10 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Iva Todorović
10 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Sara Štrbić
10 god
Zeleni pojas
PORTO TOLERO

Kumite | 2009 | Ž | +40 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Elena Martinović
10 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Nađa Grubač
10 god
Plavi pojas
Karate klub Piva

Ilijana Nakuć
10 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Danica Banković
10 god
Zeleni pojas
Karate savez uže Srbije

Sofija Kovacevic
10 god
Oranž pojas
Šampion Novi Pazar

Aljin Kurtović
10 god
Bijeli pojas
championilidza

Kumite | 2008 | M | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Luka Sudžum
11 god
Braon pojas
Onogost

Benjamin Aljošević
11 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Balsa Danilovic
11 god
Braon pojas
Gorstak

Branko Lazović
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Diart Curri
10 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan

Aid Džanonović
11 god
Zeleni pojas
Holidey

Gent Peci
11 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Perparim Ferati
11 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Erman Selmani
11 god
Žuti pojas
Fati Tetovo

Kumite | 2008 | M | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 15
Filip Šoškić
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Aleksa Stević
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Arbijon Fejzullahu
11 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan

Aid Curri
10 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan

DANE JURIČIĆ 28.06.2008 Juričić
11 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Milan Pezelj
11 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Dženan Ćulov
11 god
Oranž pojas
Holidey

Ivano Penezić
11 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

IIvan Zeljko
10 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Amar Omerovic
11 god
Braon pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Fion Mustafa
10 god
Oranž pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Nafi Abdulahi
11 god
Zeleni pojas
Fati Tetovo

Tahir mujevic
11 god
Bijeli pojas
Hajla

Eco Fatih
11 god
Bijeli pojas
Hajla

Ali Nokić
11 god
Žuti pojas
Hajla

Kumite | 2008 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Nenad Đuričić
11 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Dejan Dabanović
11 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Aleksa Papić
11 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Gojko Matović
11 god
Žuti pojas
Šotokan tim

Milos Radulovic
11 god
Braon pojas
BRATSTVO

Arbijon Fejzullahu
11 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan

MIHAEL Miličević
11 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Faris Ćurovac
11 god
Oranž pojas
Holidey

Hamza Plojović
11 god
Žuti pojas
Šampion Novi Pazar

Jasmin Kardović
11 god
Oranž pojas
Hajla

Daris Skenderović
11 god
Žuti pojas
Hajla

Kumite | 2008 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Novak Gvozdenović
11 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Filip Šoškić
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Maksim Jovovic
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Gluscevic Ognjen
11 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Lirim Kosumi
11 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Leon Puzić
11 god
Oranž pojas
Zagrebački karate savez

Mihael Mucić
11 god
Oranž pojas
Zagrebački karate savez

Kumite | 2008 | M | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Matija Laketić
11 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Anes Arifaj
11 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Marko Šebek
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Jedinstvo

Adi Pipal
11 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Uroš Ugarak
11 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

ENID SPAHOVIC
11 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Kumite | 2008 | Ž | -32 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Vasilisa Miranović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Suela Arifi
11 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Lamija Softić
11 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Kumite | 2008 | Ž | -36 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Vasilisa Miranović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Katarina Djukic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Suela Arifi
11 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Merima Brković
11 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Anira Nokić
11 god
Žuti pojas
Hajla

Kumite | 2008 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Hanna Vlahovic
10 god
Oranž pojas
Gorstak

Maša Miranović
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Iva Lovrić
11 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Sara Štrbić
10 god
Zeleni pojas
PORTO TOLERO

Erna Gutić
11 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Anida Popović
11 god
Oranž pojas
Holidey

Kumite | 2008 | Ž | -44 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Viktorija Vukadinović
11 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Radmila Vujačić
11 god
Zeleni pojas
Onogost

Jana Popović
11 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Kumite | 2008 | Ž | +44 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Stefani Selimović
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Elena Vlahović
11 god
Braon pojas
Onogost

Lara Miranović
10 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Eliana Beljo
11 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Kumite | 2007 | M | -37 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Balša Stevović
12 god
Braon pojas
Onogost

Igor Pižurica
12 god
Plavi pojas
Onogost

Balsa Danilovic
11 god
Braon pojas
Gorstak

Branko Lazović
11 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Ensar Bici
12 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan

David Petrina
12 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Ivano Penezić
11 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Kumite | 2007 | M | -42 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Balić Alan
12 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Emin Salagic
11 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

Ensar Bici
12 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan

Arbijon Fejzullahu
11 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan

ŽELJKO PERVAN
12 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Kumite | 2007 | M | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Nenad Đuričić
11 god
Oranž pojas
Karate Klub Bijela

Filip Bojić
12 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Luka Marković
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Martin Mandžo
12 god
Plavi pojas
KK CROHERC

ANTE BEVANDA
11 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Ivan Silovski
11 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Bartol Kadić
12 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Daris Mujanović
12 god
Oranž pojas
Šampion Novi Pazar

Din Keskic
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Amer Madžak
12 god
Bijeli pojas
championilidza

Kumite | 2007 | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Mihailo Gojaković
12 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Vanja Vujnović
12 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Ognjen Đukanović
12 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

ALIMPIJE ĐURETIĆ
11 god
Zeleni pojas
Karate klub Kondor

Franjo Juričić
12 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Harun Smajic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Sambon

Luka El Samer Stepanović
12 god
Plavi pojas
Karate savez uže Srbije

Said Hurlov
12 god
Zeleni pojas
Holidey

Ajdin Efendic
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Ismail Dragolovčanin
12 god
Bijeli pojas
championilidza

Kumite | 2007 | M | +52 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Almir Perović
12 god
Zeleni pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Simon Simonović
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Danilo Vujisic
11 god
Oranž pojas
Gorstak

Enrik Pjetri
12 god
Braon pojas
KARATE KAMZA

Lazar Djurcevic
12 god
Zeleni pojas
VUKOVI

Adi Pipal
11 god
Plavi pojas
"Tuzla" Tuzla

Tarik Tahirovic
12 god
Braon pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

EMIR KALOPER
12 god
Braon pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Ismail Dragolovčanin
12 god
Bijeli pojas
championilidza

Kumite | 2007 | Ž | -35 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Jovana Bogdanović
12 god
Zeleni pojas
Karate Klub Bijela

MIA MUSA
12 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Tia Smolčić
12 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Šejla Kalač
12 god
Oranž pojas
Hajla

Kumite | 2007 | Ž | -40 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Ljubica Vlahovic
11 god
Braon pojas
Gorstak

MARTA STOJIĆ
12 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Suela Arifi
11 god
Braon pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Anđela Zvezdanović
12 god
Oranž pojas
Beogradski karate savez

Emina Čolaković
12 god
Oranž pojas
Šampion Novi Pazar

Kumite | 2007 | Ž | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Jovana Damjanović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijela

Qendresa Ibrahimi
12 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Maša Lisenko
12 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lamija Muratspahić
12 god
Zeleni pojas
Holidey

Nadija Makaš
12 god
Bijeli pojas
championilidza

Kumite | 2007 | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Izabela Hakanjin
11 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Yllëza Rama
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Mateja Pantic
11 god
Žuti pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Kumite | 2007 | Ž | +50 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Jovana Kotlaja
12 god
Plavi pojas
Karate klub "RIS"

Mariam Zahrane
12 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Martina Glamuzina
12 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Sara Tomić
12 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Ajna Hadzic
12 god
Braon pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Kumite | 2006 | M | -45 kg / Prijavljenih takmičara: 14
Balša Vojinović
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Petar Radovanović
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Ajdin Salagic
13 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

Sergej Cimbaljević
13 god
Zeleni pojas
Šotokan tim

Stefan Milunović
12 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Trim Curri
13 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan

Ensar Bici
12 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan

Runi Baker
13 god
Bijeli pojas
Holidey

Tarik Muratović
13 god
Oranž pojas
Holidey

Sanin Džanonović
13 god
Zeleni pojas
Holidey

Bartol Kadić
12 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Irfan Čolaković
13 god
Zeleni pojas
Šampion Novi Pazar

LUCIJAN SABLJIĆ
13 god
Plavi pojas
Regija Hercegovina

Sinan Paljević
13 god
Bijeli pojas
championilidza

Kumite | 2006 | M | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Petar Radovanović
13 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Đorđe Durutović
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Trim Curri
13 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan

Harun Smajic
12 god
Zeleni pojas
Karate klub Sambon

Enis Kovač
13 god
Žuti pojas
Holidey

Dominik Šonje
13 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

MARIN LEKO
13 god
Plavi pojas
Regija Hercegovina

MATEJ MARIĆ
13 god
Plavi pojas
Regija Hercegovina

Kumite | 2006 | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Jovan Đuranović
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Benjamin Aljošević
11 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Marko Brnada
13 god
Plavi pojas
Šotokan tim

Sanjin Hukara
13 god
Braon pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Silvio Kavelj
13 god
Zeleni pojas
PORTO TOLERO

Leon Nedić
13 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

MMartin Bogat
13 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Adin Dzananovic
13 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Kumite | 2006 | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Arian Bejta
13 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Luka Tomanović
13 god
Zeleni pojas
Šotokan tim

Tibor Vitelić Paprika
13 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

AMIN LAKOVIC
12 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Kumite | 2006 | M | +60 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Tadija Keljanovic
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

Ardian Gorana
13 god
Braon pojas
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Aleksandar Džoganović
13 god
Plavi pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Nemanja Dragaš
13 god
Plavi pojas
Karate klub "Iskra"

JOSIP ŠIMOVIĆ
13 god
Braon pojas
KK CROHERC

Fedor Vuksanović
13 god
Zeleni pojas
Beogradski karate savez

Jakov Silovski
13 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Bruno Špilek
13 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Edin Abdullahu
13 god
Crni pojas 3.DAN
Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan

PETAR GLAVAŠ
13 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Kumite | 2006 | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Fatima Talić
13 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Lara Mazalica
13 god
Žuti pojas
Karate klub "RIS"

Jovana Damjanović
12 god
Plavi pojas
Karate Klub Bijela

Sofija Dedijer
13 god
Braon pojas
Onogost

Ljubica Vlahovic
11 god
Braon pojas
Gorstak

Qendresa Ibrahimi
12 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Borja Šutić
13 god
Plavi pojas
PORTO TOLERO

Irna Mujanović
13 god
Braon pojas
"Tuzla" Tuzla

Tia Smolčić
12 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Bedrija Kos
13 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

ILVANA DRLJEVIC
13 god
Braon pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Kumite | 2006 | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Lea Marić
13 god
Žuti pojas
Šotokan tim

MONIKA MARTINOVIĆ
13 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Anida Hukara
13 god
Braon pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Naila Kalač
13 god
Oranž pojas
Hajla

Kumite | 2006 | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 9
Nikolina Djurović
13 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Anida Berjašević
13 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Kaltrina Peci
13 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Qendresa Ibrahimi
12 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Denea Franić Radić
13 god
Zeleni pojas
PORTO TOLERO

Nejla Hodzic
13 god
Braon pojas
Karate klub Sambon

Sara Tomić
12 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

MONIKA DUJMOVIĆ
13 god
Plavi pojas
Regija Hercegovina

Nađa Muhović
13 god
Bijeli pojas
championilidza

Kumite | Kadeti | M | -52 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Tarik Međedović
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Đorđe Samardžić
13 god
Oranž pojas
Šotokan tim

Dusan Todorovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Leonard Bulliqi
14 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan

Trim Curri
13 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan

David Radinović
14 god
Braon pojas
ENERGIJA

Dominikk Šonje
14 god
Zeleni pojas
Zagrebački karate savez

Martinn Bogat
14 god
Zeleni pojas
Zagrebački karate savez

Emin Škrijelj
15 god
Oranž pojas
Šampion Novi Pazar

DRAGO MARIĆ
15 god
Braon pojas
Regija Hercegovina

Berin Tarić
15 god
Bijeli pojas
championilidza

Kumite | Kadeti | M | -57 kg / Prijavljenih takmičara: 15
Art Ujkashi
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Bojan Vulović
14 god
Plavi pojas
Šotokan tim

Leonard Bulliqi
14 god
Plavi pojas
Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan

Sherif Çuni
14 god
Plavi pojas
KARATE KAMZA

GABRIEL BARBARIĆ
14 god
Plavi pojas
KK CROHERC

Stefan Nikcevic
15 god
Zeleni pojas
VUKOVI

Antinio Frljak
15 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Edin Gusalic
14 god
Braon pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

LUKAS LOVRIĆ
14 god
Braon pojas
Regija Hercegovina

DRAGAN VUČIĆ
14 god
Plavi pojas
Regija Hercegovina

ANTONIO MILOŠ
14 god
Plavi pojas
Regija Hercegovina

MARKO MARIĆ
15 god
Plavi pojas
Regija Hercegovina

Rigon Baruti
15 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Mitrovica"

SANJIN HUKARA
14 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Amin Klino
15 god
Bijeli pojas
championilidza

Kumite | Kadeti | M | -63 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Nemanja Simovič
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Iskra"

LAZAR MADŽAROVIĆ
14 god
Plavi pojas
Karate klub Kondor

SLOBODAN KLIKOVAC
14 god
Bijeli pojas
Karate klub Kondor

Danjoll Mehmetaj
14 god
Braon pojas
KARATE KAMZA

LUKAS LOVRIĆ
14 god
Braon pojas
Regija Hercegovina

TOMA ĆORLUKA
14 god
Braon pojas
Regija Hercegovina

NIKOLA MISIR
14 god
Plavi pojas
Regija Hercegovina

DANIJEL KARAČIĆ
14 god
Zeleni pojas
KK CROHERC

Kumite | Kadeti | M | -70 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Lazar Jovović
15 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Matija Pavićević
15 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Filip Nikolić
15 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Anes Zec
15 god
Zeleni pojas
Holidey

Martin Bogat
13 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Dario Gruden
14 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Jasenko Brakic
15 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

ANTONIO BAZINA
14 god
Braon pojas
Regija Hercegovina

Kumite | Kadeti | M | +70 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Dušan Bjelić
15 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Lazar Potpara
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Petar Damjanović
15 god
Braon pojas
Šotokan tim

Mihail Vukčević
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Sandro Krešić
15 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Luka Radić
14 god
Plavi pojas
PORTO TOLERO

Ronald Jahaj
15 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Brunoo Špilek
14 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Edin Abdullahu
13 god
Crni pojas 3.DAN
Klubi i Karatesë "Besa" Lluzhan

STJEPAN MIKULIĆ
14 god
Braon pojas
Regija Hercegovina

Anes Bostandžić
15 god
Bijeli pojas
championilidza

Kumite | Kadeti | Ž | +54 kg / Prijavljenih takmičara: 16
Jelena Kotlaja
15 god
Braon pojas
Karate klub "RIS"

Stojanovic Jovana
15 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Jovana Đoković
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Teodora Bubanja
15 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

TIJANA KLIKOVAC
14 god
Braon pojas
Karate klub Kondor

SARA RASPUDIĆ
15 god
Braon pojas
Regija Hercegovina

Sarah Čardaković
14 god
Braon pojas
Karate klub Sambon

Nikolina Špilek
14 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Antonija Kašinec
14 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Nina Lukenda
14 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

ENA ROZIĆ
15 god
Braon pojas
Regija Hercegovina

IVONA RAMLJAK
15 god
Braon pojas
Regija Hercegovina

BARBARA ŠUNJIĆ
15 god
Crni pojas 1.DAN
Regija Hercegovina

MARIJETA MILETIĆ
14 god
Plavi pojas
Regija Hercegovina

MARIJA ČULJAK
14 god
Plavi pojas
Regija Hercegovina

IVA HERCEG
15 god
Plavi pojas
Regija Hercegovina

Kumite | Kadeti | Ž | -54 kg / Prijavljenih takmičara: 10
Sara Blagojević
15 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Sara Abramović
14 god
Braon pojas
Karate klub "Iskra"

Nevena Vojinović
15 god
Braon pojas
Karate klub Piva

Nikolina Čučak
14 god
Braon pojas
ENERGIJA

Lara Jovanović
15 god
Zeleni pojas
PORTO TOLERO

Dženita Tutić
15 god
Oranž pojas
Holidey

ANAMARIJA BORAS
14 god
Plavi pojas
Regija Hercegovina

Lolita Lana Ivaković
15 god
Braon pojas
Karate klub Obi Kaštela

Jelena MARAŠ
15 god
Braon pojas
VUKOVI

Nudžejma Čengić
15 god
Bijeli pojas
championilidza

Kumite | Kadeti | Ž | -47 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Zana Barjaktarević
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Nađa Tomanović
14 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Andjela Ivanovic
15 god
Oranž pojas
Gorstak

Sara Sdiković
15 god
Zeleni pojas
Holidey

Ajla Kos
14 god
Plavi pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Kumite | Juniori (16-18) | M | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Milisav Bulatovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Dusan Todorovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

Nikola Lazović
17 god
Crni pojas 1.DAN
Beogradski karate savez

Arlind Selmanaj
16 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

David Radinović
14 god
Braon pojas
ENERGIJA

Aleksandar Acika Radoičićć
15 god
Braon pojas
VUKOVI

Kumite | Juniori (16-18) | M | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Nemanja Mikulić
15 god
Braon pojas
Karate Klub Bijela

Matija Bojić
16 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Stefan Samardžić
16 god
Plavi pojas
Šotokan tim

Milisav Bulatovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Gorstak

LAZAR MADŽAROVIĆ
14 god
Plavi pojas
Karate klub Kondor

albin Merovci
17 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Arlind Selmanaj
16 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Adel Karahasanovic
16 god
Braon pojas
Karate klub Sambon

Andelic Nijaz
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Albinot Selmani
17 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

MARKO BOBAN
16 god
Braon pojas
Regija Hercegovina

Kumite | Juniori (16-18) | M | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 11
Dalibor Španjević
16 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Lazar tadić
15 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Lazar Kosović
16 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kadro Molabećiri
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "Albulena" Ulcinj

Aurel Pulaj
14 god
Braon pojas
KARATE KAMZA

Imran Pozder
16 god
Crni pojas 1.DAN
Grbavica sarajevo

Emrah Dragolj
17 god
Oranž pojas
Holidey

NIKOLA DAMJANOVIĆ
16 god
Braon pojas
Regija Hercegovina

MILJENKO SABLJIĆ
16 god
Braon pojas
Regija Hercegovina

Burim Baruti
16 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Afan Zukić
17 god
Bijeli pojas
championilidza

Kumite | Juniori (16-18) | M | -76 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Kristijan Božić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Luka Popovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Vasilije Micunovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Albert Rudović
17 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Dražen Žižić
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Dražen Đorojević
16 god
Braon pojas
Karate Klub Fokus Niksic

Elsan Kolić
16 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Lazar Ćosić
16 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Kumite | Juniori (16-18) | M | +76 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Nemanja Jovović
17 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Lazar Potpara
14 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Nikola Bulatovic
16 god
Zeleni pojas
Gorstak

Andrej Bubanja
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub BUDVA

Melos Gashi
16 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "kampioni"

David Gavrilović
17 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

FRANKO MILJKO
16 god
Braon pojas
Regija Hercegovina

Eldar Talović
17 god
Bijeli pojas
championilidza

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | +59 kg / Prijavljenih takmičara: 6
Anisa Salagic
16 god
Plavi pojas
Karate klub Buducnost

Magdalena Potpara
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Jadran

Lana Pejović
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

SARA RASPUDIĆ
15 god
Braon pojas
Regija Hercegovina

Nikolina Špilek
14 god
Plavi pojas
Zagrebački karate savez

Lejla Kabasi
17 god
Bijeli pojas
championilidza

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -59 kg / Prijavljenih takmičara: 8
Milica Radunovic
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Sara Raković
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Jovana Mijušković
16 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Nikolina Popović
17 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

Ana Sinković
16 god
Braon pojas
PORTO TOLERO

Nejla Mujkovic
15 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Sambon

Katarina Lazarević
16 god
Plavi pojas
Beogradski karate savez

IVONA ĆORIĆ
17 god
Braon pojas
Regija Hercegovina

Kumite | Juniori (16-18) | Ž | -53 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Nikolina Čučak
14 god
Braon pojas
ENERGIJA

ANAMARIJA BORAS
14 god
Plavi pojas
Regija Hercegovina

Lolita Lana Ivaković
15 god
Braon pojas
Karate klub Obi Kaštela

Kumite | Seniori 18+ | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Elvir Isljamović
17 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Driton Halimi
17 god
Braon pojas
Fati Tetovo

Denis Huremović
18 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Albinot Selmani
17 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Fushë Kosova"

Eldin Hajdarpašić
29 god
Bijeli pojas
championilidza

Kumite | Seniori 18+ | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Mladen Stanković
22 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Luka Kondić
20 god
Braon pojas
Zagrebački karate savez

Armend Smajli
19 god
Crni pojas 1.DAN
Klubi i Karatesë "Mitrovica"

Kumite | Seniori 18+ | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Stefan Gojčević
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Elvir Isljamović
17 god
Braon pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nikola Zeljić
20 god
Crni pojas 1.DAN
Univerzitetski Karate Klub Vrbas

MARKO LASIĆ
19 god
Braon pojas
Regija Hercegovina

Kumite | Seniori 18+ | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Ivan Žižić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Miljan Cicmil
18 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Amer Varajic
22 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Sambon

Tarik Rišljan
21 god
Crni pojas 3.DAN
Holidey

Dženan Čaušević
29 god
Bijeli pojas
championilidza

Kumite | Seniori 18+ | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Nikola Vuletic
19 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Predrag Smolović
20 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Lion Zmali
17 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KAMZA

Miloš Dejanović
22 god
Crni pojas 1.DAN
Univerzitetski Karate Klub Vrbas

DAVID ČULJAK
18 god
Crni pojas 1.DAN
Regija Hercegovina

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
IRIS ĆORIĆ
18 god
Crni pojas 1.DAN
Regija Hercegovina

KATARINA SUŠAC
20 god
Crni pojas 1.DAN
Regija Hercegovina

ADELISA KARAHODZA
18 god
Braon pojas
KARATE KLUB "SPECIJAL" BIH

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Jovana Strujić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Albulena Gervalla
19 god
Crni pojas 1.DAN
Kubi i Karatesë "As Prishtina"

ANĐELA SOLDO
20 god
Crni pojas 1.DAN
Regija Hercegovina

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Jovana Strujić
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Dijana Ćirović
19 god
Braon pojas
KK POTOCI

Ana Sinković
19 god
Braon pojas
PORTO TOLERO

Albulena Gervalla
19 god
Crni pojas 1.DAN
Kubi i Karatesë "As Prishtina"

Lejla Kabaši
29 god
Bijeli pojas
championilidza

Kumite | Seniori 18+ | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Diellëza Rama
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Sofija Simović
19 god
Braon pojas
Beogradski karate savez

Sumejja Sejto
24 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Sambon

IVANA GALIĆ
21 god
Crni pojas 1.DAN
Regija Hercegovina

Dina Mahmud
29 god
Bijeli pojas
championilidza

Kumite | Seniori 18+ | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Vasilisa Bujić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Stefani Krešić
18 god
Crni pojas 2.DAN
KARATE KLUB ""DO"" TUZLA

Kate | 2013 i mladji 1.nivo | M / Prijavljenih takmičara: 7
Lazar Popovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Lazar Abramović
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Omar Durović
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

ALEKSA RIHA
6 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Balša Vuksanović
6 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Relja Nikolić
6 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Ajlin Pašalić
6 god
Oranž pojas
Respect Sarajevo

Kate | 2013 i mladji 1.nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 5
Hana Micunovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Itana Badnjar
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Milica Ognjanović
6 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Martina Vuksanović
6 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Ajlin Pašalić
6 god
Oranž pojas
Respect Sarajevo

Kate | 2013 i mladji Apsolutna | M / Prijavljenih takmičara: 3
Jakov Cupara
6 god
Žuti pojas
KK POTOCI

Rodoljub Timotijević
6 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Lazar Popovic
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Kate | 2013 i mladji Apsolutna | Ž / Prijavljenih takmičara: 2
Itana Badnjar
6 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Dunja Rajković
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

Kate | 2012 - 1.NIVO | M / Prijavljenih takmičara: 22
Dušan Božović
7 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Nikola Cenić
7 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Cimur Trofimenko
7 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Vladimir Ilijevski
7 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Rejan Hardolli
7 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Luka Konatar
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Edonis Kraja
7 god
Žuti pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Tarik Nikezić
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Arsenije Burić
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Benjamin Mehović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Bogdan Grupković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mladjan Ramovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Aleksa Krapović
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Mateja Milić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Luka Barjaktarović
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Ajlan Durović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Stanislav Mirin
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Zlatan Osmanagić
7 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

ANDRIJA IVANOVIĆ
7 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Jakov Mumin
7 god
Bijeli pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Samid Šutović
7 god
Žuti pojas
Hajla

Cazim Djelosevic
7 god
Bijeli pojas
KK Albu

Kate | 2012 - 1.NIVO | Ž / Prijavljenih takmičara: 9
Marta Marsenic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Djikanovic Lana
6 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Staša Petranović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Lana Prelević
7 god
Bijeli pojas
Karate klub "Iskra"

JOVANA VUKOVIĆ
7 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

ANĐELKA POPOVIĆ
7 god
Žuti pojas
Karate Klub Bijela

Kristina Anakijevska
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nađa Šćekić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Ksenija Knežević
7 god
Bijeli pojas
KK Albu

Kate | 2012 - Apsolutna | M / Prijavljenih takmičara: 7
Dušan Božović
7 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Amar Čobović
7 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Mehmed Nikezić
7 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Đorđe Jakovljević
7 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Danilo Mrdak
7 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Mladjan Ramovic
7 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Mark Ciganok
7 god
Plavi pojas
Karate Klub BUDVA

Kate | 2012 - Apsolutna | Ž / Prijavljenih takmičara: 3
ANASTASIJA STANIŠIĆ
7 god
Žuti pojas
Karate klub Kondor

Zerina Ličina
7 god
Oranž pojas
Karate klub Jedinstvo

Alina Bracić
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Kate | 2011 - 1.nivo | M / Prijavljenih takmičara: 13
Amar Čobović
7 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Lazar Žerajić
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Vladan Bracović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Dario Šćekić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Dimitrije Krković
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Zoran Pandurov
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Vasilije Milić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Hristijan Zaov
8 god
Oranž pojas
Karate klub "Iskra"

Branko Martinović
8 god
Oranž pojas
Karate Klub BUDVA

Draško Martinović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Adem Asović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Nihad Muratović
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Antun Sabljić
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Kate | 2011 - 1.nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 15
Elena Bulajić
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "Podgorica"

Aleksandra Ćetković
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "Podgorica"

Melina Međedović
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Petra Stanjević
7 god
Žuti pojas
Karate Klub BUDVA

Maša Čelebić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Mia Zanković
7 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Marija Knežević
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Tamara Grivić
8 god
Žuti pojas
Karate klub Bar

Sara Drpljanin
8 god
Žuti pojas
Respect Sarajevo

Edna Pašagić
8 god
Žuti pojas
Respect Sarajevo

Iris Solomun
8 god
Bijeli pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Sara Kalač
8 god
Žuti pojas
Hajla

Arlinda Đelošević
8 god
Bijeli pojas
KK Albu

Anabela Dragović
8 god
Bijeli pojas
KK Albu

Tamara Đakonović
8 god
Bijeli pojas
KK Albu

Kate | 2011 - 2.nivo | M / Prijavljenih takmičara: 7
Mihail Ćirković
8 god
Oranž pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Lazar Lazovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Antonio Junković
8 god
Oranž pojas
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Vukan Kanura
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Stefan Perović
8 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Lazar Žerajić
8 god
Žuti pojas
KARATE KLUB POSITIVE

Mihailo Sjekloća
8 god
Zeleni pojas
Karate klub Bar

Kate | 2011 - 2.nivo | Ž / Prijavljenih takmičara: 7
Vera Dabanović
7 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Maša Vujošević
8 god
Plavi pojas
Karate klub Bar

Jovana Kuljanin
8 god
Zeleni pojas
Karate Klub BUDVA

Djurdja Todorovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Nevena Erakovic
8 god
Žuti pojas
Karate klub Buducnost

Marta Bjelica
8 god
Oranž pojas
Karate Klub "KAKATO" Dubrovnik

Berina balić
8 god
Žuti pojas
Respect Sarajevo