PRVENSTVO CRNE GORE ZA SENIORE


PRVENSTVO CRNE GORE ZA SENIORE

Informacije


PRVENSTVO CRNE GORE ZA SENIORE

18. Apr 2021.

17. Apr 2021. @ 14:00h (krajnji rok za prijavu)

Univerzitetsko sportsko-kulturni centar u City kvartu, Ul. Studentska L2.

Podgorica , Crna Gora

Karate savez Crne Gore

Kotizacija: pojedinačno 10 EUR, ekipno 15 EUR


PROPOZICIJE

Poštovani,

Prvenstvo Crne Gore za seniore će se održaće u nedjelju, 18.04.2021. godine, u sali Univerzitetskog sportsko-kulturnog centra u City kvartu, Ul. Studentska L2. Prvenstvo će se odvijati na dva borilišta. Prijave možete izvršiti preko platforme Karate Saveza Crne Gore, www.karate4.me, najkasnije do subote, 17.04.2021. godine do 14 časova.


Obaveza takmičara, odnosno klubova, je da obezbijede sledeće:

1. Obavezna zaštitna oprema WKF,

2. Ljekarski pregled ne stariji od 6 mjeseci,

3. Obavezna polisa osiguranje.

Kotizacija po takmičaru iznosi 10 eura.

Kotizacija za tim iznosi 15 eura.


Kotizaciju uplatiti na ž.r saveza 510-201925-30. Dokaz o uplati priložiti na samom takmičenju.


Satnica:

8:30 – 9:30 Prijava takmičara, pregled dokumentacije i mjerenje

9:30 – Početak takmičenja u katama

10:30 – Početak takmičenja u borbama


PROPOZICIJE

GODIŠTA PO KATEGORIJAMA

SENIORI BORBE (sa navršenih 18 godina)

SENIORI KATE ( sa navršenih 16 godina)


KATE:

Kate će se izvoditi u pojedinačnoj i ekipnoj konkurenciji. Takmičenje će se odvijati po WKF

pravilima. BUNKAI će se izvoditi u finalu i u meču za treće mjesto.


NAPOMENA: PRAVO NASTUPA NA PRVENSTVU IMAĆE ISKLJUČIVO UREDNO REGISTROVANI

TAKMIČARI ZA 2021. GODINU. PRISUSTVO TAKMIČENJU ISKLJUČIVO JE DOZVOLJENO

TAKMIČARIMA, TRENERIMA I SLUŽBENIM LICIMA. STRIKTNO SE ZABRANJUJE PRISUSTVO

GLEDALACA! SVI UČESNICI PRVENSTVA (OSIM TAKMIČARA U TRENUTKU NASTUPA) SU DUŽNI

DA NOSE ZAŠTITNE MASKE TOKOM CIJELOG TRAJANJA TAKMIČENJA.


Kate


Kate | Seniori | M | Aps. kat.

Kate | Seniori | M | Aps. kat. | Ekipno

Kate | Seniori | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Kate | Seniori | Ž | Aps. kat.

Kumite


Kumite | Seniori | M | -60 kg

Kumite | Seniori | M | -67 kg

Kumite | Seniori | M | -75 kg

Kumite | Seniori | M | -84 kg

Kumite | Seniori | M | +84 kg

Kumite | Seniori | M | Ekipno

Kumite | Seniori | Ž | -50 kg

Kumite | Seniori | Ž | -55 kg

Kumite | Seniori | Ž | -61 kg

Kumite | Seniori | Ž | -68 kg

Kumite | Seniori | Ž | +68 kg

Kumite | Seniori | Ž | Ekipno

Kontakt osobe

Veljko Brnovic

Karatesavezcg@gmail.com

067 514 787


Hoteli

Bilten


Kotizacija

Pojedinačno: 10 €

Ekipno: 15 €

Generalni poredak

Klub Zlatne Srebrne Bronzane
Karate klub Omladinac 10 6 0
Karate klub Buducnost 3 2 2
Karate klub Bar 2 1 9
Onogost 1 1 0
BRATSTVO 0 1 3
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" 0 1 2
Karate Klub Fokus Niksic 0 1 0
Karate klub "Iskra" 0 1 0
Karate klub Risan 0 0 1
Karate klub "RIS" 0 0 1
Karate Club Rei 0 0 1

Kate - Pojedinačno

Kate | Seniori | Ž | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000837 Biserka Radulovic Karate klub Buducnost
2. MNE000864 Masa Djukanovic Karate klub Buducnost
3. MNE000522 Ivana Bujković Karate klub Bar
3. MNE000827 Mila Mrakovic Karate klub Buducnost

Kate | Seniori | M | Aps. kat.

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000526 Vladimir Mijač Karate klub Bar
2. MNE000826 Filip Bakic Karate klub Buducnost
3. MNE000405 Arijan Kočan Karate klub Bar
3. MNE000421 Kenan Nikočević Karate klub Bar

Kate - Ekipno

Kate | Seniori | Ž | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Buducnost MNE000827 Mila Mrakovic
MNE000856 Dzena Canovic
MNE000864 Masa Djukanovic

Kate | Seniori | M | Aps. kat. | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Bar MNE000405 Arijan Kočan
MNE000421 Kenan Nikočević
MNE000526 Vladimir Mijač
2. Karate klub Omladinac MNE000070 Dusan Petrovic
MNE000191 Vasilije Perovic
MNE000235 Blazo Micevski
3. Karate Club Rei MNE000900 Admir Selović
MNE000901 Ermir Kurtović
MNE000953 Nedzad Čobić

Kumite - Pojedinačno

Kumite | Seniori | Ž | -50 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000067 Ana Draskovic Karate klub Omladinac
2. MNE003831 Anja Jovic Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | Ž | -55 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000054 Jelena Maksimovic Karate klub Omladinac
2. MNE000083 Milica Jeknic Karate klub Omladinac
3. MNE003940 Sara Radojičić Karate klub Risan
3. MNE000523 Jovana Krivokapić Karate klub Bar

Kumite | Seniori | Ž | -68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000076 Marina Rakovic Karate klub Omladinac
2. MNE000469 Diellëza Rama KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
3. MNE000520 Sara Raković Karate klub Bar

Kumite | Seniori | Ž | -61 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000079 Ksenija Rajovic Karate klub Omladinac
2. MNE000487 Dijana Miljanić Karate klub Omladinac
3. MNE000100 Jovana Strujić Karate klub "RIS"
3. MNE003746 Jelena Grbavcevic BRATSTVO

Kumite | Seniori | Ž | +68 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000061 Dragana Konjevic Karate klub Omladinac
2. MNE000576 Magdalena Potpara Karate Klub Fokus Niksic
3. MNE000524 Vasilisa Bujić Karate klub Bar

Kumite | Seniori | M | -67 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000080 Nenad Dulovic Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | M | -60 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE003944 Ognjen Otasevic Karate klub Omladinac
2. MNE003296 Denis Huremović Karate klub "Iskra"

Kumite | Seniori | M | -75 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000059 Mario Hodzic Karate klub Omladinac
2. MNE000055 Balsa Milickovic Karate klub Omladinac
3. MNE000271 Stefan Bajić Karate klub Buducnost
3. MNE000472 Albert Rudović KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Kumite | Seniori | M | -84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000103 Nikola Malović Onogost
2. MNE000087 Andrija Fatic Karate klub Omladinac
3. MNE000918 Branko Skrobanovic BRATSTVO
3. MNE000294 Stefan Gojčević Karate klub Bar

Kumite | Seniori | M | +84 kg

Mjesto Takmičar Klub
1. MNE000824 Almir Cecunjanin Karate klub Buducnost
2. MNE000488 Predrag Smolović Onogost
3. MNE000284 Nemanja Jovović Karate klub Bar
3. MNE000919 Nikola Popovic BRATSTVO

Kumite - Ekipno

Kumite | Seniori | Ž | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000054 Jelena Maksimovic
MNE000061 Dragana Konjevic
MNE000076 Marina Rakovic
MNE000079 Ksenija Rajovic
2. Karate klub Bar MNE000520 Sara Raković
MNE000523 Jovana Krivokapić
MNE000524 Vasilisa Bujić

Kumite | Seniori | M | Ekipno

Mjesto Klub Ekipa
1. Karate klub Omladinac MNE000051 Lazar Kukulicic
MNE000055 Balsa Milickovic
MNE000059 Mario Hodzic
MNE000188 Luka Ivanovic
MNE000080 Nenad Dulovic
MNE000087 Andrija Fatic
MNE003944 Ognjen Otasevic
2. BRATSTVO MNE000917 Nikola Vuletic
MNE000918 Branko Skrobanovic
MNE000919 Nikola Popovic
MNE000921 Luka Popovic
3. KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI" MNE000466 Marko Dabović
MNE000467 Adnan Kući
MNE000472 Albert Rudović
3. Karate klub Bar MNE000284 Nemanja Jovović
MNE000294 Stefan Gojčević
MNE003769 Nemanja Brašanac

Kate - Pojedinačno

Kate - Ekipno

Kumite - Pojedinačno

Kumite - Ekipno

Ukupno prijava / klubovi / države: 60 / 17 / 1 Ispis

Prijavljeni klubovi

Prijavljeni takmičari

Kate | Seniori | M | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 7
Vasilije Perovic
16 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Rijad Mandic
17 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Buducnost

Filip Bakic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Arijan Kočan
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kenan Nikočević
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Vladimir Mijač
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Nikola Baralić
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Kate | Seniori | Ž | Aps. kat. / Prijavljenih takmičara: 12
Nataša Džuver
17 god
Braon pojas
KK POTOCI

Mila Mrakovic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Biserka Radulovic
32 god
Crni pojas 4.DAN
Karate klub Buducnost

Dzena Canovic
17 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Masa Djukanovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Ivana Bujković
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Anja Memedovski
16 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Risan

Sara Kastratović
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub "Stari Grad" Budva

Maša Bulajić
18 god
Braon pojas
Šotokan tim

Mila Marković
16 god
Braon pojas
Karate Klub BUDVA

Milica Mićović
17 god
Braon pojas
KARATE KLUB "JION"

Jelena Risteljić
23 god
Plavi pojas
Karate klub Risan

Kumite | Seniori | M | -60 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Denis Huremović
20 god
Zeleni pojas
Karate klub "Iskra"

Ognjen Otasevic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Kumite | Seniori | M | -67 kg / Prijavljenih takmičara: 2
Nenad Dulovic
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Slobodan Batričević
27 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Club Rei

Kumite | Seniori | M | -75 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Lazar Kukulicic
24 god
Braon pojas
Karate klub Omladinac

Balsa Milickovic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Mario Hodzic
23 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Stefan Bajić
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Buducnost

Luka Popovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Albert Rudović
18 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Nemanja Brašanac
30 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kumite | Seniori | M | -84 kg / Prijavljenih takmičara: 5
Andrija Fatic
19 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Nikola Malović
24 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Stefan Gojčević
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Branko Skrobanovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Pavle Babić
22 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub"NIKŠIĆ"Nikšić

Kumite | Seniori | M | +84 kg / Prijavljenih takmičara: 7
Luka Ivanovic
23 god
Crni pojas 2.DAN
Karate klub Omladinac

Vuk Popovic
23 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Nemanja Jovović
18 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Nikola Vuletic
21 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Nikola Popovic
20 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Almir Cecunjanin
36 god
Crni pojas 4.DAN
Karate klub Buducnost

Predrag Smolović
22 god
Crni pojas 1.DAN
Onogost

Kumite | Seniori | Ž | -50 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Ana Draskovic
28 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Anja Jovic
24 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Maja Kastratovic
26 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Kumite | Seniori | Ž | -55 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Jelena Maksimovic
26 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Milica Jeknic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Jovana Krivokapić
20 god
Braon pojas
Karate klub Bar

Sara Radojičić
27 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Risan

Kumite | Seniori | Ž | -61 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Ksenija Rajovic
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Jovana Strujić
20 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub "RIS"

Dijana Miljanić
24 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Jelena Grbavcevic
25 god
Crni pojas 1.DAN
BRATSTVO

Kumite | Seniori | Ž | -68 kg / Prijavljenih takmičara: 3
Marina Rakovic
32 god
Crni pojas 3.DAN
Karate klub Omladinac

Diellëza Rama
19 god
Crni pojas 1.DAN
KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"

Sara Raković
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Kumite | Seniori | Ž | +68 kg / Prijavljenih takmičara: 4
Dragana Konjevic
28 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Milena Jovanovic
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Omladinac

Vasilisa Bujić
21 god
Crni pojas 1.DAN
Karate klub Bar

Magdalena Potpara
18 god
Crni pojas 1.DAN
Karate Klub Fokus Niksic

Kate | Seniori | Ž | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 1
Karate klub Buducnost
  • Mila Mrakovic
  • Dzena Canovic
  • Masa Djukanovic

Kate | Seniori | M | Aps. kat. | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Bar
  • Arijan Kočan
  • Kenan Nikočević
  • Vladimir Mijač

Karate Club Rei
  • Admir Selović
  • Ermir Kurtović
  • Nedzad Čobić

Karate klub Omladinac
  • Dusan Petrovic
  • Vasilije Perovic
  • Blazo Micevski

Kumite | Seniori | M | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 5
Karate klub Bar
  • Nemanja Jovović
  • Stefan Gojčević
  • Nemanja Brašanac

Karate klub Omladinac
  • Lazar Kukulicic
  • Balsa Milickovic
  • Mario Hodzic
  • Luka Ivanovic
  • Nenad Dulovic
  • Andrija Fatic
  • Ognjen Otasevic

BRATSTVO
  • Nikola Vuletic
  • Branko Skrobanovic
  • Nikola Popovic
  • Luka Popovic

Karate Club Rei
  • Leart Rexha
  • Admir Selović
  • Adonis Markashi
  • Edmond Mehmedović
  • Nedzad Čobić
  • Gjovan Shkrela
  • Slobodan Batričević

KARATE KLUB "ULCINJ-ULQINI"
  • Marko Dabović
  • Adnan Kući
  • Albert Rudović

Kumite | Seniori | Ž | Ekipno / Prijavljenih ekipa: 3
Karate klub Bar
  • Sara Raković
  • Jovana Krivokapić
  • Vasilisa Bujić

Karate klub Omladinac
  • Jelena Maksimovic
  • Dragana Konjevic
  • Marina Rakovic
  • Ksenija Rajovic

BRATSTVO
  • Jelena Grbavcevic
  • Maja Kastratovic